List do eurodeputowanych

Wzywamy indywidualne osoby oraz organizacje zajmujące się problemem narkotyków, praw człowieka, tolerancji oraz marginalizacji i wykluczenia do wysłania listu poparcia kluczowego sprawozdania dla reform polityki narkotykowej w Unii Europejskiej.

Tagi

Odsłony

2073

Wzywamy indywidualne osoby oraz organizacje zajmujące się problemem narkotyków, praw człowieka, tolerancji oraz marginalizacji i wykluczenia do wysłania listu poparcia kluczowego sprawozdania dla reform polityki narkotykowej w Unii Europejskiej.

Podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego, 14 i 15 Grudnia, głosowaniu zostanie poddany raport Komisji d/s Swobód Obywatelskich. Raport ten jest kluczowy dla reformy polityki narkotykowej Wspólnoty.

Prosimy o wysłanie Twojego listu poparcia (np. opartego o prezentowany poniżej list ENCOD) do polskich eurodeputowanych.
POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY !!! !! POMÓŻ NAM W REFORMIE POLITYKI NARKOTYKOWEJ !!! Lista faxów deputowanych dostępna jest na [stronach Parlamentu Europejskiego.

-------------------------------------------------------------

Drogi Członku Parlamentu Europejskiego

15 Grudnia 2004 roku, Parlament Europejski będzie głosował Rekomendację dla Rady dotyczącą europejskiej Strategii antynarkotykowej (2005-2012). Ta rekomendacja została zaaprobowana przez Komisję Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych 2 Grudnia 2004 roku. Jako platforma europejskich organizacji reprezentujących terapeutów, badaczy, użytkowników narkotyków, aktywistów praw człowieka i ekspertów polityki narkotykowej prosimy o akceptację tego sprawozdania. Strategię Narkotykową Unii Europejskiej można jak na razie scharakteryzować jako niespójny zbiór mechanizmów walki z problemem społecznym i zdrowotnym za pomocą wymiaru sprawiedliwości.Rezultaty takiej strategii są ekstremalnie słabe. Oficjalna ocena poprzedniego Planu Akcji walki z narkotykami (2000-2004) jasno dowiodła iż żaden z założonych na początku strategii celów nie osiągnął żadnych pozytywnych rezultatów. Jako obywatele którzy stykają się z problemem narkotyków na co dzień, uważamy iż cele polityk narkotykowych powinny być realistyczne. Tak długo jak ogólnym celem tych polityk będzie uzyskanie świata wolnego od narkotyków, tak długo polityki te będą zawodzić. Polityki te stały się źródłem poważnych szkód wyrządzonych zdrowiu publicznemu i bezpieczeństwu, ekonomii, narodowej suwerenności itp. Dlatego, uważamy iż Parlament Europejski powinien pilnie domagać się spójnej strategii dotyczącej narkotyków. Skoordynowane wysiłki na poziomie Społeczności, narodów i regionów są niezbędne aby polepszyć życie milionów ludzi dotkniętych przez polityki narkotykowe w Unii Europejskiej. Konsultację z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego i ekspertami pracującymi na lokalnym poziomie są krytyczne dla sukcesu tej strategii. Rekomendacje zawarta w sprawozdaniu są użytecznymi sugestiami rozpoczęcia implementacji spójnej strategii narkotykowej, ukierunkowanej na redukcję szkód i zwiększenie korzyści. Dlatego chcemy wyrazić nasze silne poparcie dla tego sprawozdania i prosić o zaakceptowanie go w obecnym kształcie. Prosimy o nie wahanie się i zwrócenie się do Nas z wszelkimi pytaniami lub sugestiami. Podczas Sztrasburskiej sesji 14 i 15 Grudnia mała delegacja członków ENCOD będzie obecna w Parlamencie aby udzielić dodatkowych informacji. Czekamy z niecierpliwością na komentarze i rezultaty Waszej debaty.

Z poważaniem, Europejska Koalicja dla Racjonalnych i Efektywnych Polityk Narkotykowch (ENCOD)

Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium%
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225%%% E-mail:!encod@glo.be
Website: http://www.encod.org Artur Radosz
Koordynator kanaba.info
Tel. +48 693 094 498
E-mail: !artur@kanaba.info
Website: http://kanaba.info

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Diazepam
  • Pierwszy raz

Dom, luźny dzień bez pracy, nieobecność żony. Humor taki sobie przez cały dzień, aż do momentu odebrania opakowania Relanium 20x5mg

W celu ostateczniego wyjścia z niepokojąco rozwijającego się uzależnienia się od kodeiny (dziwne, prawda? heroiniarz wjebuje się w kodę...) ograniczyłem dawki do jednej paczki Thiocodinu na parę dni, zamawiając Relanium. Rozplanowałem 20 tabletek na conajmniej dwa tygodnie z przerwami, do tego duży zapas difenhydraminy celem uśpienia się, jeśli najdzie mnie ochota na kodę.

18:00 - 1 tabletka 5mg diazepamu

  • 4-ACO-DMT
  • AMT

Set % setting:

1. Pokój kolegi w akademiku

2. Warszawskie śródmieście

3. U drugiego kolegi w domu

Dawka:

1. Około 35mg (do 45mg max) AMT

2. Ciągle dorzucane, łącznie około 50mg (do 70mg max) 4-AcO-DMT

O mnie:

1. 21 lat

2. 85kg

Doświadczenie:

1. Dream root, Gałka, Alkohol, Mj, Benzydamina, DXM, "BXM", 2C-E, AMT, DPT, 4-AcO-DMT, 4-HO-MET (plus od chuja stymulantów ale to tutaj nie ważne).

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Moje nastawienie było raczej pozytywne. Trochę wątpliwości co do substancji wynikających z opowiadań o bad tripach. Pogoda najlepsza moim zdaniem (początek wiosny) ciepło i słonecznie. Test przeprowadzałem sam.

   Piękny poranek zwiastował jeszcze lepszy dzień. Byłem bardzo podekscytowany, czekałem na moje 25c od paru dni, a sms o jego dostarczeniu paczkomatu przyszedł już dzień wcześniej. Ja i mój kumpel (K) byliśmy umówieni w mieście na test specyfiku.

  • Pierwszy raz

Dobry humor, wypoczęty, oczekiwałem fraktali, ciekawość. Miejsce było ciche, spokojne i wygodne.

  Znaleźliśmy sklep, był niepozorny. W sklepie jest wiele ciekawych rzeczy z których zapewne w przyszłości powstaną podobne raporty. Po nabyciu ekstratu w wysokości 1g  x 40 udaliśmy się na miejsce smakowania. Z czasem obawy dot. Szałwii zniknęły gdzieś. Mam wrażenie, ze sama roślina roztacza jakąś mistyczną aurę... 

randomness