List do eurodeputowanych

Wzywamy indywidualne osoby oraz organizacje zajmujące się problemem narkotyków, praw człowieka, tolerancji oraz marginalizacji i wykluczenia do wysłania listu poparcia kluczowego sprawozdania dla reform polityki narkotykowej w Unii Europejskiej.

Tagi

Odsłony

2073

Wzywamy indywidualne osoby oraz organizacje zajmujące się problemem narkotyków, praw człowieka, tolerancji oraz marginalizacji i wykluczenia do wysłania listu poparcia kluczowego sprawozdania dla reform polityki narkotykowej w Unii Europejskiej.

Podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego, 14 i 15 Grudnia, głosowaniu zostanie poddany raport Komisji d/s Swobód Obywatelskich. Raport ten jest kluczowy dla reformy polityki narkotykowej Wspólnoty.

Prosimy o wysłanie Twojego listu poparcia (np. opartego o prezentowany poniżej list ENCOD) do polskich eurodeputowanych.
POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY !!! !! POMÓŻ NAM W REFORMIE POLITYKI NARKOTYKOWEJ !!! Lista faxów deputowanych dostępna jest na [stronach Parlamentu Europejskiego.

-------------------------------------------------------------

Drogi Członku Parlamentu Europejskiego

15 Grudnia 2004 roku, Parlament Europejski będzie głosował Rekomendację dla Rady dotyczącą europejskiej Strategii antynarkotykowej (2005-2012). Ta rekomendacja została zaaprobowana przez Komisję Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych 2 Grudnia 2004 roku. Jako platforma europejskich organizacji reprezentujących terapeutów, badaczy, użytkowników narkotyków, aktywistów praw człowieka i ekspertów polityki narkotykowej prosimy o akceptację tego sprawozdania. Strategię Narkotykową Unii Europejskiej można jak na razie scharakteryzować jako niespójny zbiór mechanizmów walki z problemem społecznym i zdrowotnym za pomocą wymiaru sprawiedliwości.Rezultaty takiej strategii są ekstremalnie słabe. Oficjalna ocena poprzedniego Planu Akcji walki z narkotykami (2000-2004) jasno dowiodła iż żaden z założonych na początku strategii celów nie osiągnął żadnych pozytywnych rezultatów. Jako obywatele którzy stykają się z problemem narkotyków na co dzień, uważamy iż cele polityk narkotykowych powinny być realistyczne. Tak długo jak ogólnym celem tych polityk będzie uzyskanie świata wolnego od narkotyków, tak długo polityki te będą zawodzić. Polityki te stały się źródłem poważnych szkód wyrządzonych zdrowiu publicznemu i bezpieczeństwu, ekonomii, narodowej suwerenności itp. Dlatego, uważamy iż Parlament Europejski powinien pilnie domagać się spójnej strategii dotyczącej narkotyków. Skoordynowane wysiłki na poziomie Społeczności, narodów i regionów są niezbędne aby polepszyć życie milionów ludzi dotkniętych przez polityki narkotykowe w Unii Europejskiej. Konsultację z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego i ekspertami pracującymi na lokalnym poziomie są krytyczne dla sukcesu tej strategii. Rekomendacje zawarta w sprawozdaniu są użytecznymi sugestiami rozpoczęcia implementacji spójnej strategii narkotykowej, ukierunkowanej na redukcję szkód i zwiększenie korzyści. Dlatego chcemy wyrazić nasze silne poparcie dla tego sprawozdania i prosić o zaakceptowanie go w obecnym kształcie. Prosimy o nie wahanie się i zwrócenie się do Nas z wszelkimi pytaniami lub sugestiami. Podczas Sztrasburskiej sesji 14 i 15 Grudnia mała delegacja członków ENCOD będzie obecna w Parlamencie aby udzielić dodatkowych informacji. Czekamy z niecierpliwością na komentarze i rezultaty Waszej debaty.

Z poważaniem, Europejska Koalicja dla Racjonalnych i Efektywnych Polityk Narkotykowch (ENCOD)

Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium%
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225%%% E-mail:!encod@glo.be
Website: http://www.encod.org Artur Radosz
Koordynator kanaba.info
Tel. +48 693 094 498
E-mail: !artur@kanaba.info
Website: http://kanaba.info

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa Substancji: EKSTAZA

Miejsce spożycia: KLUB


Doświadczenie : WYŻSZA SZKOŁA JAZDY :-P


Ilość : 3 PIGUŁY DOUSTNIE

  • Katastrofa
  • Kodeina

Przypadkiem, w piątek, po pracy.

Witam,

Piątek. Z pracy mam do domu około 1800 metrów. Muszę to przejść bo nie mam czym dojechać. Wlokę noga za nogą zmęczony głupotą ludzi, palę papierosa i zastanawiam się co dziś mam ze sobą zrobić. Wpada mi do głowy DXM. DXM? Eeee, nie za bardzo. Ostatnio nie było dobrze. może koda? Fajnie sie po niej śpi następnego dnia. Ponieważ miałem ostatnio problemy ze snem, wybrałem kodę. W aptece kupiłem Thiocodin. Ku mojemu zdziwieniu sprzedają to tylko po 10 tabletek (po 15 mg + jakieś gówno co rozwala żołądek). Mało. Ale ok, może mi wystarczy.

  • Dimenhydrynat

Raz ze znajomym zarzuciliśmy po 20 sztuk na łeb i zapaliliśmy do tego zajebistego skuna (jeden z lepszych jakie paliłem) i tak nas wyjebało poza rzeczywistość, ze krowy nam po osiedlu biegały, żaby na nas skakały, rozmawiałem z koleżanka, która w tym czasie była w Łebie, a gadka miedzy nami polegała na wymianie pojedynczych słów (część mówiliśmy a część tylko myśleliśmy sobie w głowach i nawet się dogadywaliśmy - cos ala telepatia, naprawdę dziwna sprawa).

  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne

Ciemny pokój, słuchawki. Podniecenie połączone z osraną zbroją przed działaniem mixu.

Raz, dwa trzy... 20. Znów się z wami spotykam - małe, z pozoru niewinne białe skurwysynki. Moja pierwsza młodzieńcza miłość, dziś przez reformy prawa w swojej okrojonej okazałości. Niespiesznie wyciskam je z listka na stół uważając na każde maleństwo. Kładę je parami na języku szybko popijając wodą, by uniknąć gorzkiego smaku. Gaszę światła, zakładam słuchawki i czekam na pierwsze oznaki - uczucie zimna i dreszcze.