REKLAMA
List do eurodeputowanych

Wzywamy indywidualne osoby oraz organizacje zajmujące się problemem narkotyków, praw człowieka, tolerancji oraz marginalizacji i wykluczenia do wysłania listu poparcia kluczowego sprawozdania dla reform polityki narkotykowej w Unii Europejskiej.

Tagi

Odsłony

2072

Wzywamy indywidualne osoby oraz organizacje zajmujące się problemem narkotyków, praw człowieka, tolerancji oraz marginalizacji i wykluczenia do wysłania listu poparcia kluczowego sprawozdania dla reform polityki narkotykowej w Unii Europejskiej.

Podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego, 14 i 15 Grudnia, głosowaniu zostanie poddany raport Komisji d/s Swobód Obywatelskich. Raport ten jest kluczowy dla reformy polityki narkotykowej Wspólnoty.

Prosimy o wysłanie Twojego listu poparcia (np. opartego o prezentowany poniżej list ENCOD) do polskich eurodeputowanych.
POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY !!! !! POMÓŻ NAM W REFORMIE POLITYKI NARKOTYKOWEJ !!! Lista faxów deputowanych dostępna jest na [stronach Parlamentu Europejskiego.

-------------------------------------------------------------

Drogi Członku Parlamentu Europejskiego

15 Grudnia 2004 roku, Parlament Europejski będzie głosował Rekomendację dla Rady dotyczącą europejskiej Strategii antynarkotykowej (2005-2012). Ta rekomendacja została zaaprobowana przez Komisję Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych 2 Grudnia 2004 roku. Jako platforma europejskich organizacji reprezentujących terapeutów, badaczy, użytkowników narkotyków, aktywistów praw człowieka i ekspertów polityki narkotykowej prosimy o akceptację tego sprawozdania. Strategię Narkotykową Unii Europejskiej można jak na razie scharakteryzować jako niespójny zbiór mechanizmów walki z problemem społecznym i zdrowotnym za pomocą wymiaru sprawiedliwości.Rezultaty takiej strategii są ekstremalnie słabe. Oficjalna ocena poprzedniego Planu Akcji walki z narkotykami (2000-2004) jasno dowiodła iż żaden z założonych na początku strategii celów nie osiągnął żadnych pozytywnych rezultatów. Jako obywatele którzy stykają się z problemem narkotyków na co dzień, uważamy iż cele polityk narkotykowych powinny być realistyczne. Tak długo jak ogólnym celem tych polityk będzie uzyskanie świata wolnego od narkotyków, tak długo polityki te będą zawodzić. Polityki te stały się źródłem poważnych szkód wyrządzonych zdrowiu publicznemu i bezpieczeństwu, ekonomii, narodowej suwerenności itp. Dlatego, uważamy iż Parlament Europejski powinien pilnie domagać się spójnej strategii dotyczącej narkotyków. Skoordynowane wysiłki na poziomie Społeczności, narodów i regionów są niezbędne aby polepszyć życie milionów ludzi dotkniętych przez polityki narkotykowe w Unii Europejskiej. Konsultację z organizacjami społeczeństwa obywatelskiego i ekspertami pracującymi na lokalnym poziomie są krytyczne dla sukcesu tej strategii. Rekomendacje zawarta w sprawozdaniu są użytecznymi sugestiami rozpoczęcia implementacji spójnej strategii narkotykowej, ukierunkowanej na redukcję szkód i zwiększenie korzyści. Dlatego chcemy wyrazić nasze silne poparcie dla tego sprawozdania i prosić o zaakceptowanie go w obecnym kształcie. Prosimy o nie wahanie się i zwrócenie się do Nas z wszelkimi pytaniami lub sugestiami. Podczas Sztrasburskiej sesji 14 i 15 Grudnia mała delegacja członków ENCOD będzie obecna w Parlamencie aby udzielić dodatkowych informacji. Czekamy z niecierpliwością na komentarze i rezultaty Waszej debaty.

Z poważaniem, Europejska Koalicja dla Racjonalnych i Efektywnych Polityk Narkotykowch (ENCOD)

Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium%
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225%%% E-mail:!encod@glo.be
Website: http://www.encod.org Artur Radosz
Koordynator kanaba.info
Tel. +48 693 094 498
E-mail: !artur@kanaba.info
Website: http://kanaba.info

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)


wybralam sie ze znajomymi na minimale do jendnego z klubów w jednym z wiekszych miast ... na maxa pozytwynie nastawiona czekam juz w srodku na kumpla który mial mi dostarczyc tabletki. po godzinie czekanie nagle go spotykam a on mi mówi, ze nie dalo rady i nie ma. juz wczesniej bylam strszanie wku*wiona oczekiwaniem na jego przybycie a on ze "nie ma" ! wrrrrr:/

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Zwyczajne październikowe popołudnie w prywatnym mieszkaniu. Nastawienie psychiczne jak najbardziej pozytywne. Chillout.

Przechadzałem się leniwie zatłoczonymi ulicami w blasku jesiennego słońca i nagle w mej głowie narodziła się koncepcja, aby patronat nad dzisiejszym wieczorem objęła kodeina. Toteż swoje kroki skierowałem do najbliższej apteki. Zbytnio nie uśmiechała mi się ekstrakcja kodeiny z Antidolu, więc doszedłem do wniosku, że zakupię po prostu Neoazarinę, która to oprócz samego fosforanu kodeiny zawiera jedynie ziele tymianku i substancje pomocnicze. Niestety już w samej aptece spotkał mnie gorzki zawód. Okazało się bowiem, że w asortymencie apteki zabrakło upragnionego specyfiku.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Lekkie zmęczenie, ale i ekscytacja po okresie renowacji komórek mózgowych. Kilku domowników obecnych, ale nie wchodzili mi do pokoju.

DXM- Tak, czy nie?

  • Grzyby halucynogenne

Pod koniec kwietnia pojechałam na odludzie-niesamowicie piękna

okolica,las,jezioro,mała plaża.Nie wiedziałam za bardzo,czego się spodziewać,na

wszelki wypadek wzięłam kanapki i soczek Kubuś :).Nastawiłam się głównie na

pływanie i zjednoczenie z wodą,więc rozebrałam się do stroju kapielowego i

położyłam na kocu.Głowę miałam nabitą ostrzeżeniami,ze grzybki to duszki i jak

nie będę ich szanować,to mi wkręcą taką jazdę,że zwariuję.Wzięłam 30,zagryzając

randomness