Holandia zamyka coffee shopy z trawką

Burza zaczęła się po tym, gdy komitet badający, na zlecenie rządu, holenderską politykę narkotykową przedstawił swój raport. Specjaliści radzą jak najszybciej zamknąć coffeeshopy dla cudzoziemców i pozwolić korzystać z nich tylko tym, którzy są obywatelami - podaje portal hotmoney.pl

agquarx

Kategorie

Odsłony

4060
Burza zaczęła się po tym, gdy komitet badający, na zlecenie rządu, holenderską politykę narkotykową przedstawił swój raport. Specjaliści radzą jak najszybciej zamknąć coffeeshopy dla cudzoziemców i pozwolić korzystać z nich tylko tym, którzy są obywatelami - podaje portal hotmoney.pl Rząd teraz ma ciężki orzech do zgryzienia. Albo walczyć z turystyką narkotykową, wprowadzając zalecenia ekspertów, albo narazić się na wściekłość zagranicznych gości i znaleźć się pod lupą Unii Europejskiej za dyskryminację obywateli z innych państw Wspólnoty. Część analityków twierdzi też, że takie zaostrzenie polityki antynarkotykowej doprowadzi do gwałtownego zmniejszenia wpływów do budżetu.

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
niech już lepiej nie kombinują, jak można nazywać ekspertem kogoś kto działa na szkode. Ekspert od zamętu - to się zgodze.
AnonimowyTrawoholik (niezweryfikowany)
Czemu nie ujawnią raportu,że głównym źródłem dochodów państwa jest właśnie "turystyka narkotykowa" jak to inni śmiesznie nazywają. Tam się jedzie zasmakowac wolności, nawet kiedy trzeba za to płacić, to i tak warto.
przyży (niezweryfikowany)
"Część analityków twierdzi też, że takie zaostrzenie polityki antynarkotykowej doprowadzi do gwałtownego zmniejszenia wpływów do budżetu." Łooo, ograniczenie podaży zmniejszy zyski, cholera, czego to dziś eksperci nie odkryją..
sloniu (niezweryfikowany)
popierdoliło ich kompletnie, co ich kurwa obchodzi że ktoś zza granicy pali marihuane? Chuj im do tego tak powiem..
sqw (niezweryfikowany)
Czemu się wpierdalają,,,,Bo za tymi biurkami siedzą zakompleksieni homo służbiści ...chcą się czymś wykazać i wymyślają bzdury
LizzardKing (niezweryfikowany)
taa juz raz zakazali grzybków i zarodnikow... na 2 miesiące bo byl niezly dym wokol tego :) mysle ze pomysł nie przejdzie :D
alanfajnal (niezweryfikowany)
Czemu holendrzy wychodzą z tą inicjatywą? Nie zdziwił bym się, gdby to rządu krajów sąsiadujących miało pretensje o turystykę narkotykową holandii. O co im chodzi?!
Snc (niezweryfikowany)
Ja wiem o co im chodzi.Poprostu tym sąsiednim państwą żal dupe tak sciska że Holandia jest otwartym krajem,a ludzie palą i będą palic bez względu na to czy jest to legalne czy nie.Dlaczego Polska ma tak pojebane prawo że idziesz do pudła za przysłowiową "fifke"?? Tu nasuwa sie odpowiedz sama: bo naszym krajem rządzą stare pierdziele z umysłem tak wąskim jak sik nietoperza.
Anonim (niezweryfikowany)
chodzi o to że bogactwem kultury holenderskiej nie są tylko coffeeshopy, a mają turystom z całego świata dużo więcej do zaoferowania niż zakup legalnej i zajebistej trawy. Jest tam mnóstwo muzeów, sztuki Rembrandta i takich tam różnych artystów, którzy jarali tam już 200 lat temu i tworzyli kulturę. A świat dzisiejszy jest taki że pokolenia wolą jechać zajarać po legalu i bez steresu blueberry, niż oglądać dame z łasiczką.
Anonim (niezweryfikowany)
To raczej w Krakowie tą damę można oglądać ;)
Palacz (niezweryfikowany)

Czemu niby Blueberry a nie White Domina? Człowieku odmiana Blueberry już jest długo w polsce wałkowana/uprawiana:D A White Domina to zajebista lecznicza odmiana:P PozdRo:D:D:D:D:D

Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Substacja: Benzydamina

Doświadczenie: MJ i alkochol ;]

Dawka: Extrakt z 2x Tantum Rosa umieszczony w pigułkach

Efekty: Zmiana Kolorów, rażące działanie jasnych/białych przedmotów, małe zmiany widzenia (poklatkowość, małe przewidzenia)
  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

lekka desperacja i tęsknota za przeżyciami po ketaminie, niepewność co do miejsca w jakim przyjdzie mi ostatecznie tripować.

 „Nie ma granic między mózgiem, a kosmosem”

Zawsze miałam tego świadomość, ale dopiero po ostatniej podróży w pełni tego doświadczyłam.

  • Klonazepam

Różnie: raz tylko potrzeba zrelaksowania się i rekreacyjnego użycia, spędzenia miłego wieczoru. Innym razem w celach uspokajających, żeby polepszyć nastrój, poczuć błogostan.

 

Bezsenna noc, klonazepam właśnie się skończył, recepta jest, lecz w aptece zbrakło. Dziś brałam tylko 1 mg rano, co, jak na ostatnie dni i moje balowanie z klonem, to naprawdę mało. Mogę się cieszyć, że jedynym efektem ubocznym jest bezsenność. Ta noc skłania mnie do przemyśleń na temat tego leku, które miałam już wiele razy wcześniej. Teraz postaram się je ułożyć w sensowną całość.

 

O klonazepamie słów kilka

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pozytywne przeżycie

Środek dnia, 30 paro stopniowe upały, jak to zwykle bywa w wakacje, czasem zdarzają się dni w których nie mamy nic ciekawego do roboty, pieniędzy na drzewach znaleźć się nie da więc i zrobić jakiejś konkretnej imprezy też. Znalazło się jednak kilka złotych (konkretniej 10zł) więc wraz z kolegą Maćkiem wpadliśmy na pomysł żeby skołować jakieś palenie. Padło na w.w mieszankę ziołową, a z momentem jej dostarczenia doszedł do nas nasz kolega Jacek. Miejsc było kilka, rynek, pewna ciemna uliczka, droga ok 300m do kolejnego punktu jakim było moje dawne miejsce zabaw z dzieciństwa, tył szkolnej hali sportowej. Wszystko odbyło się w godzinach popołudniowych ok 15-17. Wszystko BYŁO w jak najlepszym porząsiu ;) .. MIAŁEM WTEDY 16 lat.

Wyobraź sobie wakacyjny poranek, budzisz się w godzinach popołudniowych, lekko odsuwając firankę przez co pozwalasz słońcu na bezlitosny marsz po twoich zaspanych oczach.

Co tu dziś robić..? Zadałem sobie to pytanie tuż po umyciu się, zjedzeniu lekkiego śniadania i włączeniu muzyki z peceta. W tle leciał Jason Walker - Echo człowiek ten zahipnotyzował mnie kiedyś (podczas innego tripa) tą właśnie nutą.. Muzyczny orgazm jak to mówię, z pewnością wiecie o co chodzi. ;)

randomness