Zmniejszanie tolerancji na różne substancje

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 41 Strona 2 z 5
Rejestracja: 2014
  • 3955 / 705 / 2


Zmniejszenie tolerancji na psychodeliki; SPRAWDZONE SPRAWDZONE SPRAWDZONE:

Sunifiram/Unifiram 2x dziennie po 7mg.

Po tygodniu lizergamid działa tak samo jak tydzień wcześniej.

Ja testowałem Sunifiram i Unifiram od zdrowego, dlatego mogę polecić, nie wiem, jak u chemika. Do Sunifiramu obowiązkowo trzeba dodać CDP-Cholinę. No i plus witaminy, minerały, omega. Wtedy mamy szansę na zmniejszenie tolerancji w miarę elegancko.
Rejestracja: 2016
  • 607 / 22 / 0


Szkoda, że dyso nie zmniejszają tolerki na benzo.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Legalizacja marihuany w Teksasie? W żadnym wypadku – jednak....

...zmiana definicji prawnej narkotyku uniemożliwia ściganie. W Teksasie tamtejszym organom właśnie przytrafiła się zupełnie przypadkowa legalizacja marihuany?
Rejestracja: 2015
  • 237 / 7 / 0


a mnie interesuje bardzo czy może się wyrobić "tolerancja na zmniejszanie tolerancji"?
wiadomo, ze na niektóre efekty dysocjantów - antagonistów NMDA tolerancja z czasem się wyrabia. Na forach zagranicznych czytałem ostatnio posty kolesia który mówił, że na efekty anksjolityczne memantyny po pewnym czasie zrobiła mu się tolerka. Jak będzie jednak z tolernacją na zmniejszanie tolerancji? Czy jak bierzemy np. memantyne albo jakiś dysocjant w celu zmniejszenia tolerancji z stałą dawką stałym sposobem przez bardzo długi okres - można spodziewać się że w pewnym momencie ta sama dawka nie będzie już tak dobrze zmniejszała tolerki na substancje docelową?
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0


Wie ktoś może czy i jak można zmniejszyć tolerancję na metylofenidat za pomocą DXM lub innego dysocjanta? Można brać DXM razem z phenylpiracetamem/noopeptem/PRL-8-53/PEA i tego typu nootropikami? Z góry dzięki za odpowiedź :)
Rejestracja: 2017
  • 9 / 1 / 0


Sprawozdanie: już 3 rok brania kodeiny. Testowałem długi okres kurkume z pieprzem ale odkryłem że pieprz mimo małej ilości nadającej się jedynie do aktywacji kurkumy, minimalnie daje swoje działanie które pieprzy endorfiny. Przy tym połączeniu kodeina mnie grzała mocno. Odkąd wróciłem do Acodinu mam pierwszy dzień z kodeina codziennie.. polecam tym, którzy nie wierzą w pierdolenie typu nie da rady zbić tolerki, tym którzy nie chcą wpaść w szpony najgorszej rzeczy przy opioidach, czyli tolerancji.
Biorę około 7,5 mg Acodinu przed zapisaniem kodeiny, 15 mg ma już za mocne działanie i zbija mi trochu fazę metylomorfinowa, powstaje miks.
Oczywiście nie muszę mówić, że jest to także możliwe przy silniejszych opioidach - na złość tym, którzy pierdoła że nie. Sęk w tym że trzeba to robić regularnie, a nie oczekiwać że weźmie się DXM raz i już się dojdzie do stanu przeduzaleznieniowego.

Pozdrawiam rozsądnych ludzi.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0


Co jest najlepsze na zbicie tolerancji na metylofenidat, Modafinil, clonazepam? Dzix za odp
Rejestracja: 2014
  • 3955 / 705 / 2


Ja bym spróbował na początek jakiegokolwiek dyso. 30mg DXM i potem obczaił, czy rzeczywiście tolerka spadła.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0


A memantyna nie lepsza? Nie pamiętam z którym dokladnie związkiem z tych co wymieniłem ale branie DXM może zagrażać zdrowiu, może życiu. Wątpie by jednorazowe podanie DXM jeszcze w takiej małej dawce od razu przyniosło efekt. Może po prostu lepiej udać się do lekarza i brać tą memantyne w max dawkach
Rejestracja: 2014
  • 3955 / 705 / 2


Może zagrażać zdrowiu i życiu, wtedy i tylko wtedy, gdy interakcje na to wskazują.

DXM + SSRI = ZS
DXM + 5-HTP +/-=ZS

ale, przy zdrowej osobie, przejmowanie się "interakcjami jest bez sensu". Kuracja DXM to nie zarzucenie 150mg na raz, tylko przyjmowanie 30mg (dwie tabletki po 15mg) codziennie wieczorem. Efekty na serio już czuć po tygodniu.
Rejestracja: 2017
  • 5405 / 753 / 0


Nie lyka sie DXM wieczorem.
Doczytaj art.
Posty: 41 Strona 2 z 5
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości