Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1939 • Strona 184 z 194
  • 5774 / 1182 / 43
To chyba pierwsza samobójcza śmierć w historii tego tematu.
Obawiam się, że może to przynieść za sobą efekt Wertera.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 10 / 3 / 0
03 maja 2024ZleSpiaca pisze:
Użytkownik @polymerase nie żyje. Takie mnie doszły słuchy. Powiesił się przedwczoraj.
Miło by było jakby to ktoś jeszcze potwierdził ale raczej to pewna informacja.
Przykre
  • 3455 / 555 / 2
Ojojoj polymerase lubiłem bardzo fajnie mi się z nim na privie pisało...
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 248 / 84 / 0
A jeszcze jakieś dwa tygodnie temu widziałam jego post w temacie o samobójstwie...
Niech mu ziemia lekką będzie.
Uwaga! Użytkownik nieoszukujsiee nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3542 / 577 / 1
03 maja 2024london5 pisze:
To chyba pierwsza samobójcza śmierć w historii tego tematu.
Obawiam się, że może to przynieść za sobą efekt Wertera.
London, no proszę cię...
Kolega Wintermute też się samodzielnie wylogował, żeby daleko nie szukać.

Polimerase to ten który kiedyś postanowił zamiast schodów zejść na dół oknem?
Kojarzę go od całkiem dawna na forum, był aktywny, miał jakiś epizod załamania czy choroby. Współczuję wszystkim jego bliskim
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 9342 / 1813 / 2
Pamiętajcie na jakim forum jesteście. Wieksosc tutaj ma kłopoty ze sobą a reszta jak tylko odstawi to będzie mieć kłopoty.
Ludzie cpajacy i umierający to taka naturalna kolej rzeczy. Smutne to, bo wielu z tych chłopaków znamy i kojarzymy, z wieloma dzielimy zainteresowania czy wspólne tematy ale to nie powoduje, że im jest lepiej czy nam będzie lepiej.

Jak ja zaczynałem przygodę z RC to siedziałem na jednym z sąsiednich for. Wbiłem na chat i pogadałem z jedną z użytkowniczek. Jak byłam tak szybko znikła. Po długim czasie jakoś mi przyszło do łba, żeby ją zmentionowac na forum. Okazało się, że miała.gruby miesiąc czy dwa na jakichś prochach. Ogarnęła się i zniknęła. Ilu takich znacie ? Niewielu. Jak nie ma czegoś co nam pomoże się ogarnąć to szansa na rzucenie np mety jest niewielka.
Teraz to i tak jest łatwiej kilkanaście lat temu RC były wszędzie. Wychodziło się z bloku i smarshopy czy inne shopy waliły reklamami. Jednak dla chcącego nic trudnego i dzisiaj da się znaleźć towar za rogiem.
Smutne życie człowieka który leci na pełnej.

A co do polymerase, cóż... Dokonał wyboru.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 507 / 195 / 1
Kurwa on nie żyje.Uderzyło to we mnie.Nie znałem go.Był randomem z netu.Ale tego dało by się unikać.Cóż nie ma co gdybać... smutno.Lubiłem go na forum i styl postów.Naprawde mi przykro, wydawał się w porządku człowiekiem.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2921 / 243 / 0
03 maja 2024ZleSpiaca pisze:
@Vetulani44 36
A nie trochę mniej ? Pisałem z nim na forum w okolicach 2020 roku i miał wtedy chyba 26 lat, może 28 ale obstawiam to pierwsze.
Dawny nick: tur3k
  • 241 / 31 / 0
Cholernie smutna wiadomość, miałem do niego jakąś tam sympatie jesli chodzi o treść postów, mocno wjebany w tramal i DHC byl az dlonie byly tak powysuszane ze masakra, mam nadzieje ze gdzieś tam poza tym padołem łez mu teraz lżej, współczuje dla jego bliskich...
  • 3362 / 349 / 0
Lipa, tez znalem polymerase, spoko byl, dalo sie z nim popisac. Chociaz rzeczywiscie ostatnie miesiace mial jakies ciezkie, chyba wypadek mial i lezal polamany, pisal ze szpitala z tego co pamietam.
ODPOWIEDZ
Posty: 1939 • Strona 184 z 194
Artykuły
Newsy
[img]
Marihuana a zdrowie jamy ustnej: Nowe badania kontra nikotyna i snus. Co szkodzi bardziej?

Największe jak dotąd badanie długofalowego wpływu marihuany na zdrowie wykazało… tylko pogorszenie stanu dziąseł – a i to w mniejszym stopniu niż przy używaniu tytoniu czy snusa! Nie zaobserwowano innych poważnych negatywnych skutków zdrowotnych.

[img]
Wysokie Mazowieckie: Matka znalazła narkotyki u 39-letniego syna i powiadomiła policję

67-letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego zawiadomiła policję o znalezieniu podejrzanych substancji w pokoju i ubraniach swojego 39-letniego syna. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zabezpieczyli narkotyki i przedstawili mężczyźnie zarzuty.

[img]
Nowy gatunek grzyba produkującego alkaloidy sporyszu zidentyfikowany na WVU

Studentka mikrobiologii z Uniwersytetu Zachodniej Wirginii (WVU) dokonała przełomowego odkrycia, które może zrewolucjonizować rozwój farmaceutyków. Corinne Hazel, stypendystka programu Goldwater i specjalistka mikrobiologii środowiskowej, zidentyfikowała nieznany wcześniej gatunek grzyba, który produkuje związki chemiczne o działaniu zbliżonym do LSD – substancji wykorzystywanej w terapii depresji, zespołu stresu pourazowego (PTSD) i uzależnień.