zatrzymany za uprawę, dobrowolne poddanie się karze

Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 53, 54, 61, 63, 65, 66 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Moderator: Prawo

• 866 / 67 / 3

Odciski palców z butelki pestycydów leżącej gdzieś w krzakach na zadupiu jako główny dowód oskarżenia?
Użytkownik nieaktywny
  • 37 / / 0

Odciski palców z butelki pestycydów leżącej gdzieś w krzakach na zadupiu jako główny dowód oskarżenia?
Jako główny czyt. poważny dowód w sprawie raczej nie może być, ale na pewno prokurator przedstawiając zarzut weźmie pod uwagę jakim trafem w miejscu przestępstwa znaleziona została butelka z odciskami oskarżonego.

Pierwsza zasada jest taka nie przyznawaj się do niczego! A druga jak już coś robisz, co jest karalne w naszym kraju to zastanów się w między czasie nad dobrą wymówką i tym co będziesz mówił na policji.

Teren był obserwowany, mają jakieś zdjęcia że chodziłeś na miejscówkę wcześniej? Jeżeli nie i trafili Cie tam za pierwszym razem moje zeznania brzmiały by mniej więcej tak "Byłem na spacerze z rana, z reguły lubię naturę i postanowiłem pochodzić głębiej po lesie, gdzie zobaczyłem rosnące krzaczki, które wyglądały nieco inaczej od tych, które widuje na co dzień i postanowiłem jedynie podejść, a następnie odejść, ale już nie dano mi takiej szansy, ponieważ zostałem zatrzymany. Nie przyznaję się do żadnych postawianych mi zarzutów, ponieważ jestem całkowicie niewinny i odmawiam dalszych zeznań".

Ale wszystko zależy od okoliczności sprawy, my ich nie znamy idź do adwokata i przedstaw mu dokładnie wszystko.

Jeszcze lepiej jeżeli bierzesz się za coś i masz w bani paragrafy niż same teksty - mówiąc policjantowi "jako, że przysługuje mi prawo odmowy zeznać ten i ten paragraf" postanawiam z niego skorzystać, od razu pies na Ciebie patrzy nieco innego, niż na takiego co gada by pogadać.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Miał sklep internetowy z chemią gospodarczą. Handlował GBL

Prokurator wyliczał transakcje zawierane przez Macieja W. Kupował (sprowadzając m.in. z Niemiec i Holandii) i sprzedawał GBL, w Polsce i za granicą. Były to setki kilogramów, a osiągane przez niego zyski prokuratura szacuje na kilkaset tysięcy złotych.
  • 186 / 4 / 0

Darmową poradę prawną uzyskasz od rzecznika osób uzależnionych

Więcej informacji: http://politykanarkotykowa.pl/informacj ... le-nionych

;-)
Wróć do „Zarzuty związane z produkcją lub uprawą”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata