Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 53, 54, 61, 63, 65, 66 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 1079 / 126 / 3
Odciski palców z butelki pestycydów leżącej gdzieś w krzakach na zadupiu jako główny dowód oskarżenia?
  • 37 / / 0
Odciski palców z butelki pestycydów leżącej gdzieś w krzakach na zadupiu jako główny dowód oskarżenia?
Jako główny czyt. poważny dowód w sprawie raczej nie może być, ale na pewno prokurator przedstawiając zarzut weźmie pod uwagę jakim trafem w miejscu przestępstwa znaleziona została butelka z odciskami oskarżonego.

Pierwsza zasada jest taka nie przyznawaj się do niczego! A druga jak już coś robisz, co jest karalne w naszym kraju to zastanów się w między czasie nad dobrą wymówką i tym co będziesz mówił na policji.

Teren był obserwowany, mają jakieś zdjęcia że chodziłeś na miejscówkę wcześniej? Jeżeli nie i trafili Cie tam za pierwszym razem moje zeznania brzmiały by mniej więcej tak "Byłem na spacerze z rana, z reguły lubię naturę i postanowiłem pochodzić głębiej po lesie, gdzie zobaczyłem rosnące krzaczki, które wyglądały nieco inaczej od tych, które widuje na co dzień i postanowiłem jedynie podejść, a następnie odejść, ale już nie dano mi takiej szansy, ponieważ zostałem zatrzymany. Nie przyznaję się do żadnych postawianych mi zarzutów, ponieważ jestem całkowicie niewinny i odmawiam dalszych zeznań".

Ale wszystko zależy od okoliczności sprawy, my ich nie znamy idź do adwokata i przedstaw mu dokładnie wszystko.

Jeszcze lepiej jeżeli bierzesz się za coś i masz w bani paragrafy niż same teksty - mówiąc policjantowi "jako, że przysługuje mi prawo odmowy zeznać ten i ten paragraf" postanawiam z niego skorzystać, od razu pies na Ciebie patrzy nieco innego, niż na takiego co gada by pogadać.
Uwaga! Użytkownik SmerfGargamel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 198 / 7 / 0
Darmową poradę prawną uzyskasz od rzecznika osób uzależnionych

Więcej informacji: http://politykanarkotykowa.pl/informacj ... le-nionych

;-)
Nie będę swoim wrogiem gdy jestem swoim Bogiem. ;-)
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony

Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.

[img]
Pozostałości nielegalnej destylarni whisky w szkockim Highlands

Dobrze, że wcześniej nie znalazła tego skarbówka, bo zniszczyłaby ten piękny kawałek historii. Na szczęście przetrwał i dostarczył silnego dowodu, że kamienna struktura w Ben Lawers National Nature Reserve służyła do nielegalnej produkcji whisky.

[img]
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny

Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe