Zaleplon - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 34 Strona 3 z 4
Rejestracja: 2014
  • 418 / 20 / 0


Działa tak samo jak zolpic, jesli ktos ma mała tolerke to niech zacznie brac pół tabletki, jedna dla osoby swiezej w benzo spowodowało podwójne widzenie. Ale działa szybko, szczególnie na pusty zoładek.
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 66 / 0


drpepper pisze:
spowodowało podwójne widzenie.
Bo te z-drugs (zolpic, zopik i zalep) maja ten efekt wjazdu na oczy.
Kiedys po dziennej porcji stymulacji zjadlem 15mg zopiklonu i tez widzialem podwojnie. Normalnie bym nie widzial, bo bym zasnal od razu, ale dzienny stim jeszcze trzepal troche to mialem pare chwil na pofazowanie po imovane hehehe.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


Znam oczywiście sytuację znikających benzo.
Ale Zaleplon jest pierwszym środkiem, który brałem i byłem w 100% przekonany, że dorzucalem, a kapsułek nie ubyło. I nie, nie miałem nic podobnego w domu. I nie pomyliłem się w dodawaniu, dopiero kupiłem i to było moje pierwsze spotkanie z tą zetką.
Rejestracja: 2016
  • 2571 / 375 / 3


Może miałeś noddy i to sobie utworzyłeś we własnej głowie?
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


Pewnie tak.

Chciałem tylko zostawić po tym jakiś ślad, żeby ewentualni kolejni użytkownicy zaleplonu nie zdziwili się aż tak bardzo, jeśli nabedą jakieś wspomnienia, bardzo realistyczne, które jednak się nie wydarzyły.

Ja dzień później tak wyraźnie, ze wszystkimi detalami pamiętałem, jak wyjmowałem i połykałem kolekne te kolorowe kapsułki, (nie mając lub nie pamiętając żadnych innych noddow) że chwilę brałem pod uwagę naprawdę absurdalne wyjaśnienia tego, że jest w blistrze za dużo kapsułek.

______________________________
Edit.
Dziwna jest ta zetka, zaczyna mnie właśnie robić, ostatnie pare minut oglądem jakieś randomowe posty, tylko patrząc na literki jak ladnie się ruszają. Jednak oprócz tego żadnych innych ciekawszych oev ów, cev ów też brak. Nasennie za to jak ktoś potrzebuje i faktycznie ma problem tylko z zaśnięciem, (budzi się w środku nocy) wtedy ta zetka jest pomocna.
Rejestracja: 2018
  • 21 / / 0


Wczoraj wzięłam 30mg tego specyfiku na pusty żołądek i kompletnie na mnie nie podziało. Jedynie chciało się spać. Jeśli chce spróbować jeszcze raz to mogę dziś czy lepiej odczekać?
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


Z tego co czytałem po krótce w internecie o zaleplonie, to na jednych po prostu działa, na innych nie, zarówno jeśli chodzi o jego działanie terapeutyczne, jak i powiedzmy rekreacyjne.

Po pierwsze na pewno według mnie dalsze zwiększanie dawki jeśli nie masz jakiejś sporej tolerki na benzo nie ma sensu.

Po drugie, zawsze warto robić przerwy, jeśli mówimy o substancjach omawianych na tym forum:)

Ale na moim przykładzie, nie jest to jakieś warte zachodu działanie rekreacyjne, raz noddy, które zalewają się z jawą, nic pozytywnego, a wręcz przeciwnie, tylko idzie się zdenerwować, nawet jeśli chodzi jedynie o to, że jest za dużo kapsułek w blistrze:)
Drugi raz tańczące literki, a i to dawałem wyraz swojego rozczarowania w poście, który z małym trudem pisałem jeszcze pod wpływem zaleplonu, że w sumie jedyne zmiany postrzegania dotyczą właśnie odbierania tekstu pisanego.

Ale jest naprawdę dobry jako lek nasenny, pod tym względem, że faktycznie działa, a rano w ogóle nie czuć, że wieczorem się coś brało, co jeśli, jak w moim przypadku dla kogoś jest ważna 100%centowa świeżość umysłu od początku dnia, jest nieocenione; nawet jak alprę na noc sobie parę razy brałem, rano jeszcze delikatnie czułem pewne ujemne echa jej działania.
Rejestracja: 2018
  • 21 / / 0


[mention]colias[/mention] No niestety mnie ten specyfik nie robi, podjęłam drugą próbę i odpuściłam, tabletki leżą i czekają na ciężką noc, bo usypiacz faktycznie dobry :) Kiedyś wzięłam zolpidem i faza była po tym niezła, chciałam wyłudzić od lekarza, ale dostałam niestety to i po zabawie :D
Rejestracja: 2010
  • 2941 / 281 / 0


20 mg wzięte w dawce jednorazowej
Brak tolerancji na cokolwiek - ostatnio benzo zarlem miesiac temu i byla to pojedyncza akcja, wczesniej benzo zarte jakos over rok temu.

Minęła godzina. Nie wiem czy to placebo czy nie, ale czuje cos specyficznego w żołądku - nie nudności tylko takie nie wiadomo co jak gdybym niedawno zszedl z karuzeli. Mam lekkie zawroty głowy, czuje się nieco uspokojony i nieco senny. Jak narazie nic specjalnie istotnego, a nie chce dorzucac dawek. Poczekam jeszcze troche, dopije ze 2 piwka i zdam relacje o zmianie bądź braku zmiany działania

Scalono. | STR88

Ogólnie to dorzuciłem jeszcze jednego tabsa, dopilem finalnie 3 piwa i.... zerwany film. Totalnie nie wiem co się działo, jak znalazłem się w łóżku, ani co robiłem. Z opowiesci wspollokatora wiem tylko, że rozbijalem sie nieco po mieszkaniu, łaziłem ciągle do łazienki i z powrotem i usiłowałem cos gotować w środku nocy.
Of kors moja wina bo mogłem poczekać dłużej, nie dorzucać, albo nie pić alko.
Rejestracja: 2017
  • 213 / 34 / 0


1 kapsułka podwójne widzenie, CEVy i generalnie zajebiście, mogło by bardziej rozluźniać żadnej chęci na sen większej nie poczułem.
Posty: 34 Strona 3 z 4
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość