Wzmocnienie dzialania

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 45 Strona 3 z 5
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 22 / 0

Niektórych środków, czyli np. jakich?

Podnosi ciśnienie krwi?
Rejestracja: 2009
  • 248 / 2 / 0

Człowieku, daj sobie spokój z tym MeOPP, do chuja się to nadaje, a nie do mieszania z koksem. W życiu bym nie zmarnował importu miksując z tą jakże chujową piperazyną (równie chujową co inne piperazyny). Kiedyś sklepy RC dorzucały to notorycznie jako gratis, Murti-bing pisał poematy jakie to nie zajebiste. Po testach z paroma substancjami następne gratisy z MeOPP lądowały już tylko w kiblu.

Jeśli chodzi o szeroko pojęte wzmocnienie to polecam białą tabakę, oczyści nos tuż kreską - więcej się wchłonie, lepiej zadziała.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Samolot z narkotykami rozbił się podczas startu. Wszystko przez “chciwość” przemytników

Do zdarzenia doszło w Papui-Nowej Gwinei. Rozbicie maszyny pozwoliło policji na zlikwidowanie grupy przestępczej z Melbourne.
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 22 / 0

Nigdy nie miałem z tą substancją do czynienia, więc nawet nie wiem jak działa. Stąd też moje pytania.

Osobiście uważam, że lepiej przyjebać więcej koko jak jest mało w dupie, ale temat mnie zainteresował. Skoro mógłbym w jakiś sposób wydłużyć ten piękny stan, to dlaczego nie?

Jakoś nie ufam RC i jedyną substancją na jaką z tej "grupy" skosztowałem, to mefedron, który jak dla mnie ma więcej minusów niż plusów. koka góra! ;-)
Rejestracja: 2009
  • 5210 / 267 / 10

MeOPP ma potencjał, albo jako "finalizator ciągów", bo dobrze zabija psychiczne parcie na inne substancje, albo jako substytut kawy w naprawdę ciężkie dni. Do wzmacniania i wydłużania działania innych substancji - dotąd myślałem tylko o beta-ketonach, bo one szybko przestają działać. Profil farmakokinetyczny amfetamin zaś zwykle "wchłania" ten z MeOPP.

MeOPP ma podobny profil farm.-kin. do kokainy (potrójny inhibitor wychwytu zwrotnego monoamin - serotonina, dopamina, noradrenalina), minus wyzwalanie monoamin, a w zamian za to agonizm receptorów serotoninowych (głównie 5-HT1A,2A,2C o ile dobrze pamiętam) którego to nie ma kokaina. MeOPP działa znacznie dłużej, a skoro kluczowy punkt działania kokainy (inh.wychw.zwr.) jest zachowany, to faza kokainowa powinna zostać przedłużona.

Jeszcze jest etylofenidat, który jednak nie inhibituje wychwytu zwrotnego serotoniny. Z jakimś SSRI sparowany mógłby też ładnie podbić, a może nawet i bez...? Etylfenidat nie ma działania, którego nie miałaby także kokaina. To inny dobry kandydat, ale MeOPP ogólnie jest milsze, czuję że sprawdziłoby się lepiej.
Rejestracja: 2010
  • 1615 / 22 / 0

A jak długo działa MeOPP? I jakie jest dawkowanie?

Próbowałeś miksować to z innymi substancjami?
Rejestracja: 2009
  • 5210 / 267 / 10

Rejestracja: 2010
  • 1615 / 22 / 0

No muszę przyznać, że trochę tego namiksowałeś. Tak więc efekty "utrwalające" sprawdzone wielokrotnie.

Jeżeli działanie jest tak długie, to wystarczyłoby na początku niuchnąć tylko raz MeOPP a później systematycznie dorzucać koksu.

A jak wygląda ze snem po MeOPP i ewentualnymi efektami ubocznymi? Bo po kokainie to praktycznie żadnych zjazdów, sen jak dziecko, dzień po apetyt dopisuje i samopoczucie też jest ok.
Rejestracja: 2009
  • 5210 / 267 / 10

Sen na MeOPP - nie najlepiej, jakiś średniej mocy usypiacz się przyda (np. aviomarin z alkoholem), albo dobre balety też dadzą radę.

Sniff MeOPP - ból i łzy, rozwalona śluzówka w nosie, a rushu brak. Normalnie w soczku wypić, 30 minut wchodzi.

Efekty uboczne MeOPP to głownie nie najlepsze poczucie ciała, lekki dyskomfort. kokaina sprawia, że ciało czuje się dobrze, pomimo w sumie wszystkiego, nie? IMO to powinno się pięknie zgrać w takim miksie.

Dzień po powinien być identyczny, jak po kokainie.

Tylko MeOPP zniknęło z rynku, a Ty nie odpisujesz na maile. ;]
Rejestracja: 2009
  • 248 / 2 / 0

Ja może dopiszę dla równowagi jak na mnie działało MeOPP jako "wzmacniacz". Przyjmowane od 100mg do 250mg w bombce na około 1-2h przed właściwą substancją (mefedron, metedron, metylon/butylon, bufedron) i wszystkie próby mogę podzielić na 2 kategorie :
1. "placebo-podobne" działanie z niezauważalnym wydłużeniem czasu działania następnej substancji
2. "grypo-podobne" działanie (zdenerwowanie, drżenie mięśni, coś jak bodyload przy 2C-X) bez wyraźnego wydłużenia działania właściwej substancji.

Nie wiem, może po prostu na mnie tak to działa, po kilku próbach zrezygnowałem z dalszych testów.
Rejestracja: 2010
  • 2879 / 12 / 0

Satif pisze:
Leki na parkinsona - Akineton, Pronoran etc.
Modyfikowany Bigos pisze:
Pronoran debilu %-D Pramolan (Opipramol) to chujowy antydepresant , który nadaje sie do zamulania i zasypiania :blush: A co do tematu to proponuje dojebać troche pokruszonego szkła %-D
A Parkopan?
Posty: 45 Strona 3 z 5
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1349 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości