Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Witam, mam problem.. będę wdzięczna za każdą radę.. we wrześniu będę miała badania z krwi na narkotesty, ile czasu przed badaniami odpuścić branie kr? Oczywiście witaminę C 1000 już mam kupiona i kwasek cytrynowy
Zaznaczę że jestem już trochę w ciągu bo kilka razy na dwa tyg wzięłam
  • 3 / / 0
Po takim ulicznym mefie nic we krwi nie wyjdzie i testach z apteki ;)
  • 451 / 172 / 1
25 lipca 2024Zuzka96 pisze:
Witam, mam problem.. będę wdzięczna za każdą radę.. we wrześniu będę miała badania z krwi na narkotesty, ile czasu przed badaniami odpuścić branie kr? Oczywiście witaminę C 1000 już mam kupiona i kwasek cytrynowy
Zaznaczę że jestem już trochę w ciągu bo kilka razy na dwa tyg wzięłam
A cóż to jest za kryształ? Sól kuchenna jest full legal,ale pamiętaj o bhp i nie bierz więcej niż pięć gieta dziennie
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Prezes PZU Ukraina odwołany. Straż graniczna wykryła w jego samochodzie narkotyki

Odwołanie prezesa PZU Ukraina potwierdziła już centrala PZU. — Dymisja jest spowodowana utratą zaufania do wymienionego menedżera – wyjaśnił w odpowiedzi na pytania Radia Zet Zbigniew Baranowski, dyrektor do spraw relacji z mediami w PZU.

[img]
Wysyp ofert. GIS ostrzega. "Nowe dopalacze"

W Polsce rozwija się handel muchomorami czerwonymi. Te trujące i niejadalne grzyby w wersji suszonej kosztują nawet 1000 zł za kg. GIS zapowiada, że przyjrzy się sprawie. - Sprzedaż tych grzybów powinna być traktowana jak nowe dopalacze - mówi o2.pl szef sanepidu dr Paweł Grzesiowski.