Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Witam, mam problem.. będę wdzięczna za każdą radę.. we wrześniu będę miała badania z krwi na narkotesty, ile czasu przed badaniami odpuścić branie kr? Oczywiście witaminę C 1000 już mam kupiona i kwasek cytrynowy
Zaznaczę że jestem już trochę w ciągu bo kilka razy na dwa tyg wzięłam
  • 3 / / 0
Po takim ulicznym mefie nic we krwi nie wyjdzie i testach z apteki ;)
  • 451 / 172 / 1
25 lipca 2024Zuzka96 pisze:
Witam, mam problem.. będę wdzięczna za każdą radę.. we wrześniu będę miała badania z krwi na narkotesty, ile czasu przed badaniami odpuścić branie kr? Oczywiście witaminę C 1000 już mam kupiona i kwasek cytrynowy
Zaznaczę że jestem już trochę w ciągu bo kilka razy na dwa tyg wzięłam
A cóż to jest za kryształ? Sól kuchenna jest full legal,ale pamiętaj o bhp i nie bierz więcej niż pięć gieta dziennie
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Kanadyjscy aktywiści naciskają na bezpieczniejsze twarde narkotyki w ramach nietypowego pozwu

Dwóch kanadyjskich aktywistów, którzy nielegalnie sprzedawali niezanieczyszczone twarde narkotyki w celu ograniczenia śmiertelnego przedawkowania, wniosło skargę prawną do federalnego prawa antynarkotykowego.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.