ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 13 / / 0
Siemanko
Dlaczego za każdym razem kiedy łykam czy to bieda ketony czy MDMA na wejściu wymiotuje pianą. I to dosłownie za każdym razem nie ważne ile wcześniej zjem jest bełt,ból brzucha i nagle wszystko przechodzi jest okej i czuję się normalnie. Bardzo szybko muszę udać się do lekarza ?
  • 3 / / 0
Mi kiedyś spływy tak szkodziły przy zywyklej amfie czy krysztale. I w sumie to jakoś nic specjalnie mi się nie działo, ale ja nie siedzę w tym non stop. Na dłuższa metę wydaje mi się ze, może to obciążyć jakoś przełyk
olo :amfa: :papieros:
  • 139 / 30 / 0
To chyba dosyć powszechny problem. Zdarzało mi się tak wiele razy po różnych substancjach i to tylko na samym wejściu. Nie ma się czym chyba za bardzo przejmować, jeżeli to jest tylko na początku a nie np. przez parę godzin.
  • 3 / / 0
Obserwuj i trzymaj rękę na pulsie, zdrowia za żaden hajs nie odkupisz
olo :amfa: :papieros:
  • 153 / 15 / 0
Częsta przypadłość co do przedawkowania syntetycznych kannabinoidów miałem tak po MAM-2201 lub AM-2201 który był dawno temu w mieszance "no bad trip" od howhigh.
Swoją drogą totalny idiota to sprzedawał pod taką nazwą bo 9/10 osób miało srogiego bad tripa po paleniu tego wynalazku a dwie osoby (w tym ja) wymiotowały.
Uwaga! Użytkownik SzukamPracy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.

[img]
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd

Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.