Światło, lampy i elektryczność.

Moderator: Konopia

• 1 / / 0

MH*Metal Halide*po polsku *Lampa Metalohalogenkowa*
Te lampy potrzebują do pracy zasadniczo 3 częsci ponieważ niemożna ich bezpośrednio podłączyć do sieci elektrycznej:
-Statecznika
-Zapłonnika
-Lampy
  • 92 / 4 / 0

Interesuje mnie tylko ile cm nad rośliną musi być lampa LED i jaka ma być jej moc ? 25 W 150W ?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Mężczyzna uniknął aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę

Pewien mężczyzna ze Szwecji zdołał uniknąć aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę, którą wyrzucił na widok policjantów.
  • 3534 / 18 / 0

Neurotoxic pisze:
Interesuje mnie tylko ile cm nad rośliną musi być lampa LED i jaka ma być jej moc ? 25 W 150W ?
Niestety nie odpowiem ci jakiej mocy lampę powinieneś zamontować(im więcej tym lepiej) ale trzymaj ją w takiej odległości od roślinek aby temperatura nie była wyższa niż 30 stopni. Z praktyki wiem,że 35 to już za dużo.
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata