Wątroba po opioidach

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 63 / 2 / 0

Stosuje po prostu apap noc jako antyhistamine bo jest najtanszy ;) Antidoli nie pije praktycznie w ogole. Wiesz kiedys na poczatku "kariery" zwracalem na to uwage a teraz byle szybciej sie nacpac i jak najmniejszym kosztem. Mnie tez tam czasami cos w brzuchu zakluje ale dzieki badaniom krwi na detoxie wiem przynajmniej ze to nie watroba :)
  • 1813 / 274 / 2

Minimum raz w roku się badam, z wątrobą jest na szczęście ok, kilka lat ciągu na wszelakich opio. Warto raz na jakiś czas kupić sobie hepatil i troszkę się posuplementować.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Kierowca wracał z Wielkiej Brytanii do domu koło Moniek. Wpadł w ręce mundurowych, bo przysnął w au

Mundurowi, patrolując ulice, zauważyli śpiącego w aucie mężczyznę...
  • 57 / 5 / 0

@up A te badania? Mógłbyś opowiedzieć jak podejść do czegoś takiego? Bo kompletnie zielony jestem i nie wiem nawet jak to wygląda.
Kotem jestem pod względem zdrowia - jak zaboli uciekam do ukrycia i zaczynam miałczeć jak jest naprawdę źle. Pomyślałem że z substancjami których się więcej zrobiło u mnie pora trochę zmienić to podejście.
  • 1813 / 274 / 2

Jak jesteś ubezpieczony to idziesz do swojej przychodni do rodzinnego na wizytę i prosisz o skierowanie na podstawową morfologię w tym wątrobę, da Ci namiar, idziesz na czczo, pobierają krew, popołudniu odbierasz wyrok. Taka filozofia, dzień wolny się przyda.

lol

• 2490 / 205 / 0

20 grudnia 2018butyrfent pisze:
@Ouahn 24 lata mam. Ten paracetamol to w dawce 1g do kazdego opio czyli tak ze 4 razy w tygodniu by wychodzilo. Dochodzi do tego smieciowa dieta polegajaca na jedzeniu fastfoodow i slodyczy. Obiadu normalnego to od tygodnia nie widzialem. Wiem ze takie "dbanie o siebie" predzej czy pozniej skonczy sie kiepsko ale życie na ten moment to tylko egzystencja, nie robie nic po za cpaniem ;(

@butyrfent
odpuść sobie ten paracetamol.
jak bierzesz czesciej to nie bedziesz mial reakcji alergicznej. a to wzmacnianie to tez mozna wsadzic miedzy bajki.
  • 27 / / 0

Wygląda na to, że dla mnie opio (słabe lub mocniejsze w niedużych dawkach, przyjmowane codziennie) to samo zdrowie :*
Od około 10 miesięcy regularnie co 2-3 miesiące mam robione badania ze względu na leczenie pewnym toksycznym syfem obciążającym wątrobę: głównie ASAT, ALAT, morfologia i lipidogram. Gdy żywiłam się codziennie thiocodinem i antidolem (około dwa lata stażu), to wszystkie wyniki były w normie oprócz paru niedoborów - ale to akurat wina niezdrowego żywienia. Po niedawnym zmniejszeniu ilości spożywanej kody i zastąpieniu jej oksykodonem i morfiną p.o (głównie oxy) wyniki jeszcze bardziej się poprawiły, a dziś enzymy wyszły wręcz idealnie. Nie biorę niczego osłonowego ani wspomagającego wątrobę, zdarza mi się obalić butelkę wina albo dwie raz w tygodniu, za to konsekwentnie unikam łączenia go z paracetamolem - żadnych antków do alko. Regularnie wcinam alprę, i dodatkowo męczę wątrobę paskudnym lekiem, który jest przyczyną badań. Poza tym wszystkie badania miałam robione około 9 godzin po zarzuceniu ostatniej porcji kody/oxy.

Także mam dowód na papierze, że jeśli coś szkodzi wątrobie, to minimalnie dodatki do kodeiny - sulfogwajakol i resztki paracetamolu (a konkretnie na odwrót, że polepszyło jej się gdy je ograniczyłam). Jeśli ktoś nie wcina antidolu bez ekstrakcji i nie zapija piwem, to raczej nie ma czym się martwić. Chyba że mam po prostu jakąś zmutowaną wątrobę;)
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata