Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 13 z 14
  • 917 / 235 / 0
Chodzenie z wykrywaczem metali po łąkach , szukanie dziko rosnących narkotyków, uprawa konopii, stare komputery 8 bit i programowanie w języku Basic na A8. Kiedyś malarstwo do którego planuje wrócić jak czas pozwoli i wena wróci.
  • 0 / / 0
Ja bardzo ubolewam nad tym że nie mam żadnego hobby ani celu w życiu, myśle że bardzo pomogłoby mi to z wyjściem na prostą. Tym bardziej nie wiem jak odkryć w sobie coś co lubię i będę chciał robić, kiedyś lubiłem, nie można tego chyba nazwać kolekcjonowaniem, ale po prostu kupować buty, na dropach czy też od ludzi z grupek a później je sprzedawać żeby kupić nowe, ale teraz każdy przypływ gotówki wiąże się z jednym…
  • 1854 / 215 / 37
1.Wykrywacz metali i sprawdzanie ciekawych miejscówek, od niedawna doszedł do tego magnes neodymowy.
2. Strzelnica. Wszelakie rodzaje broni palnej+ kusza(własna)
3. Gitara basowa do której wróciłem po latach.
4. Biwakowanie przez okrągły rok + kompletowanie sprzętu z tym związanym.
5. Podróże wszędzie gdzie się da.
  • 57 / 6 / 0
Moim hobby jest wędkarstwo - uwielbiam przebywać na łonie natury oraz szachy. Jest tutaj ktoś kto też lubi grać w szachy?
  • 3554 / 579 / 1
Masa ludzi tutaj gra w szachy. Jest dedykowany temu temat.

Wędkarstwo pasuje do szachów- cierpliwość i spokój. Medytacja :)

Ja kostkę Rubika układam i czytam
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 6 / 2 / 0
1. Wędrówki, spacery w górach i naturze, odkrywanie natury jako tako
2. Jazda na nartach, dość ekstremalnie :)
3. Jazda na motocyklu (autem oczywiście też :p, lubię po prostu zapierdalać) Ogólnie bardzo lubię motoryzację od dzieciństwa, mam dość sporą wiedzę i nie jestem babochłopem ani blacharą :p
4. Jak jest czas i chęć to lubię też spokojne wieczory z planszówkami z przyjaciółmi :)
  • 3554 / 579 / 1
Sugerujesz, że jeśli nie interesuję się motoryzacja to jestem babochlopem?
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 6 / 2 / 0
To bardzo pokręcony wniosek. Raczej z obserwacji, kobiety które się interesują tymi tematami, są często określane mianem "babochłopa" - oczywiście, nie wszyscy na szczęście tak myślą.

A że jesteś chłopem, stereotypy dot. kobiet, w tym wypadku Cię nie dotyczą :p

A czy facet nieinteresujący się motoryzacją dostaję łatkę "niemęskiego" (czy chłopa będącego babą) - chyba nie.

Ale w sumie rozważanie o stereotypach jest absurdalne. Życie (i myślę że hypek też) pokazuje, że szufladkowanie i "segregowanie" osób nie do końca jest trafne i po części nawet krzywdzące, nie dostrzegające indywidualizm.
  • 6 / 1 / 0
1. Triathlon, chociaż ten sezon stracony przez trwająca kontuzje kolan 😔 niestety ale bieganie mam z głowy na jakiś bliżej nieokreślony czas i szlagnie trafia
2. Książki, przede wszystkim literatura faktu oraz SF i fantasy.
3. Muzyka i jeszcze więcej podcastów.
4. Wędrówki górskie i od wiosny również, że tak dumnie powiem, chce się zająć bushcraftem.
5. Terrarystyka. Trochę się nazbierało ptaszników 🙂
  • 179 / 30 / 0
A jest tu może oprócz mnie jakiś motocyklowy świr? Fajnie by było mieć z kimś inne tematy niż hyperrealowe XD

ps. Uprzedzając pytania, nie, nie prowadziłem nigdy pod wpływem (no chyba że adrenaliny %-D )
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 13 z 14
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Exception when calling VideoApi->videos_get: (500) Reason: Internal Server Error HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Access-Control-Allow-Credentials': 'true', 'Access-Control-Allow-Origin': '*', 'Access-Control-Expose-Headers': 'Retry-After', 'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '291', 'Content-Type': 'application/problem+json; charset=utf-8', 'Date': 'Wed, 18 Jun 2025 22:41:01 GMT', 'Etag': 'W/"123-TljUAQ8boCPNg67GD97qdEr8r9I"', 'Server': 'nginx', 'Tk': 'N', 'X-Frame-Options': 'DENY', 'X-Powered-By': 'PeerTube', 'X-Ratelimit-Limit': '50', 'X-Ratelimit-Remaining': '49', 'X-Ratelimit-Reset': '1750286412'}) HTTP response body: {"type":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#section/Errors/SequelizeConnectionAcquireTimeoutError","detail":"Operation timeout","status":500,"docs":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#operation/getVideos","code":"SequelizeConnectionAcquireTimeoutError"}
Newsy
[img]
CBD znacznie obniża głód alkoholu – pierwsze badanie kliniczne ICONIC

Alkoholowy zespół uzależnienia (AUD) jest powszechny, a skutecznych leków wciąż brakuje. Kannabidiol (CBD) zapowiadał się na obiecującego kandydata w modelach zwierzęcych – niniejsze randomizowane badanie ICONIC dostarcza pierwszych dowodów klinicznych u ludzi z AUD.

[img]
Musk zażywał narkotyki w Białym Domu? Trump "ma nadzieję, że nie"

Donald Trump, komentując doniesienia "New York Timesa", wyraził nadzieję, że Elon Musk nie zażywał narkotyków w Białym Domu. Amerykański przywódca zdradził także, co zrobi z zakupioną od miliardera teslą. Od momentu odejścia Muska z administracji pomiędzy prezydentem a jego byłym doradcą trwa spór.

[img]
Setki kilogramów narkotyków w gaśnicach i kołach zapasowych. Osiem osób przed sądem

Prokurator Prokuratury Regionalnej w Gdańsku skierował do Sądu Okręgowego w Gdańsku akt oskarżenia przeciwko ośmiorgu osobom, oskarżonym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem marihuaną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Aktem oskarżenia objęto siedmiu mężczyzn i jedną kobietę.