Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2942 / 635 / 0
Dostępna nowość choć w przeszłości chyba były już podobne związki.

2,2-dimethyl-3-(propylamino)propyl 4-aminobenzoate
serotoninowy pisze:
a może ankieta powinna brzmieć czy vetulani po kolejenej dawce odłączy swój mózg od ciała i już na zawsze będzie frywolnie dryfowal na latającym dywanie i odbywac podróże międzygwiezdne zapięty w pasy na oddziale psychiatrii dożywotnio.
  • 111 / 62 / 0
Było wcześniej trochę podobnych, wszystkie od jednego sprzedawcy. Z dietyloamino, dimetyloamino, z wydłużonym łancuchem tam po tlenie, coś tam coś tam.


Może i to będzie lepsze od tych porażek w proszku, ale to nie może być tak dobre, jak próbuje wkręcać sprzedawca. Przecież to mają brać ludzie przetyrani ketonami, które jeszcze prawie rok temu były w NL legalne, i które desperacko od tamtej pory próbują zastąpić (właśnie np. tym).


vendor pisze "Consistent experience comparable to South American original" - no kurwa xD Jakby to było takie proste, żeby takie ujebane na kolanie gówno dobrze działało, to by to wymyślili w latach 90., jak nie wcześniej., jak na research kokainy i gigantycznego wachlarza jej pochodnych, szło pełno kasy, bo bawili się w rozkminanie mechanizmów dopaminowych, rozdzielania efektu znieczulającego od psychoaktywnego, itd, itd. - po chuj tropany robić i się męczyć jak mozna jeb jeb, byle jak i jest i to za 1/10 kosztów.

Spróbowałbym w sumie niby z samej ciekawości ale jak widzę tę cenę 70 za 5g to tak myślę - jest wiele lepszych ogłupiaczy które możnaby sobie sprawić za tę cenę...
  • 5158 / 925 / 0
Dopóki nie będzie recki można sobie gdybać. Ciekawe czy na reddicie już coś krąży, zapewne tak. Z ciekawości lukne.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 111 / 62 / 0
@serotoninowy tak się złożyło że będę trochę tego miał na dniach. Zobaczymy, jak to wygląda w praktyce.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad

Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.

[img]
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów

Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.

[img]
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny

Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe