Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0

Po emce mam cholerne drżenia kończyn, obniżoną temperaturę ciała(około 35°C).
Ostatnio spałem na zjeździe pod dwoma kocami i dwoma kołdrami a mi dalej było zimno. Ktoś może tak miał i mógłby mnie ,,zdiagnozować"?
  • 2 / 5 / 0

Nie sądzę, żeby diagnozowanie było potrzebne.
Dla mnie najgorszy był pierwszy raz z emką. Właśnie te uczucie zimna. Czułam tak ogromne zimno, że wydawało mi się, że moje ciało zamarza w głąb, jakbym miała wręcz zimne i puste w środku kości. Potliwość i drżenie rąk. I tutaj z pomocą przyszedł mój opiekun i przewodnik pierwszego razu. Owinął kocykiem, pomasował stópki, kazał pić dużo wody.
Pamiętam do dziś, że to uczucie zimna było tak okropne, że minął dłuugi, bardzo dłuuugi, czas nim zdecydowałam się na kolejną przygodę z pigsami. Po jakimś czasie zwyczajnie, jak wiedziałam, że tego wieczoru idziemy w piguły, to zabierałam sweterek, owijałam się kocykiem i odczekiwałam ten stan bez większego stresu. Raczej nie da się uniknąć tych symptomów, ale chyba idzie się do nich przyzwyczaić.
Uwaga! Użytkownik cocoana nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.