Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 4 / 1 / 0
W skrocie 18 msc prac spolecznych 20h w miesiacu? ktos mial podobny wyrok i bedzie chetny podzielic sie info na prvi? jaki przelicznik jak bede chcial odsiedziec? czy moge isc 2 dni z rzedu po 10h i miesiac odjebany czy kazdego dnia pierdolenie po godzinie? prosze wylacznie osoby majace konflikt z prawem, podobna sytuacje, wyrok za handel oksykodonem, handel kokaina nie udowodniowy przez wycofanie zeznan swiadka przez pobicie ktorego mi nie udowodniono, i nie zrobilem tego.
Uwaga! Użytkownik Abecadlo2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11678 / 2262 / 0
Czyli niczego Ci nie udowodniono, ale i tak wyrok skazujący? xD
  • 55 / 16 / 0
21 listopada 2021Abecadlo2 pisze:
W skrocie 18 msc prac spolecznych 20h w miesiacu? ktos mial podobny wyrok i bedzie chetny podzielic sie info na prvi?
Mnie usadzono na 24miesiace po 30h na okres dwóch lat.
Podczas odpracowywania, napotkałam wiele przygód oraz istnien.
Trochę kolidowało z pracą, w pierwszej instytucji, lajcik! Zajmowałam się ludźmi schorowanymi w DOmu pomocy socjalnej dla starców, tzw. DPS, przez 8miesiecy.
Wybuchła epidemia i mnie przerzucono.
Drugi obiekt gdzie mnie usadzono, był bardziej konserwatywny.
Tam się musiałam bardziej przykładać i rzadko dopisywali godziny.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.