Dlaczego za każdym razem kiedy łykam czy to bieda ketony czy MDMA na wejściu wymiotuje pianą. I to dosłownie za każdym razem nie ważne ile wcześniej zjem jest bełt,ból brzucha i nagle wszystko przechodzi jest okej i czuję się normalnie. Bardzo szybko muszę udać się do lekarza ?
Swoją drogą totalny idiota to sprzedawał pod taką nazwą bo 9/10 osób miało srogiego bad tripa po paleniu tego wynalazku a dwie osoby (w tym ja) wymiotowały.
Marihuana a demencja. Nowe badanie przyniosło zaskakujące wyniki
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Marihuana w Norwegii — odrzucona reforma i to, co zrobiły sądy
Norwegia odrzuciła dekryminalizację w parlamencie, a rok później jej Sąd Najwyższy w praktyce złagodził karanie za posiadanie na własny użytek. To rzadki przypadek, w którym sądy poszły dalej niż ustawodawca.
Marihuana we Francji — mandat 200 euro, program medyczny i wojna o CBD
Francja ma jedno z surowszych praw narkotykowych w Europie Zachodniej i jednocześnie jeden z największych odsetków użytkowników. Od 2020 roku działa tam mandat 200 euro — który wcale nie oznacza dekryminalizacji.
Feralny lot Air India. Dwóch kolejnych pilotów oblało... narkotesty
Ciąg dalszy rozliczania feralnego lotu samolotu Air India z Phuket w Tajlandii do Delhi w Indiach. Po tym, jak kapitan nie przeszedł testu na obecność narkotyków, przewoźnik przebadał ponad trzystu pilotów i w dwóch przypadkach testy dały wynik pozytywny.