[Growbox] Za duża roślina

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 32 / / 0

Witam.

Piszę do Was z nietypową sprawą. Zawaliłem, krótko mówiąc. Posiadam growbox 180x60x60, stwierdziłem, że marzy mi się Purple Haze. No to zadziałałem, aczkolwiek po dwóch miesiącach, zdałem sobie sprawę, że to nie automat... Nie można wklejać linków, ale chętnie pokażę na pv, czy może zrzutem ekranu? Co zasiałem.

Problem jest następujący. Roślina już wyrosła poza lampę. Nie mogę jej dać bardziej do góry, co mam zrobić w takiej sytuacji? Proszę, pomóżcie, szkoda mi jej wyrzucać tylko dlatego, bo jest za duża na boxa. To przecież nielada ironia! :D

TMq

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 110 / 0

Lst albo hst. Od biedy możesz zastosować powyższe techniki a jej nadmiar uciąć tak by się jakoś zmieściła na kwitnienie bo pamiętaj że podczas jego sporo jeszcze przybierze i i tak trening nieunikniony %-D
Ewentualnie możesz ją walić na parapet czy outa zależy od strefy klimatycznej może dojdzie i coś zbierzesz %-D
...czy na parapet i ją przysłaniać na 12h by już weszła w stan kwitnienia %-D
Albo ją potnij na kilka części i zrób klony %-D

Ogólnie możliwości wiele.
A może po prostu zmontuj drugiego większego boxa. :korposzczur:

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.

Czy zalewa nas metamfetamina?

Uprzedzamy lojalnie, że niektóre partie przedrukowanego poniżej artykułu zahaczają o kuriozalność ;)
  • 9915 / 1926 / 0

Ja bym ciął i to sporo. Przełączyłeś w ogóle już na kwitnienie, czy dalej jest na wegetacji? W zasadzie to nie wiem, na co czekałeś. Jeśli dalej jest na wegetacji, to tnij jak najszybciej, żeby jakieś pałki zdążyły wyrosnąć zanim ją "zakwitniesz". Boczne gałęzie też bym przyciął, bo pewnie wystrzelą od razu w górę, jak tylko utniesz główny szczyt. Po takim zabiegu będziesz miał morze pałeczek.
  • 329 / 48 / 0

to proste wycinasz podloge w boksie i podnosisz go do gory ;F
albo tak jak wyzej ;)
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata