Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 297 / 30 / 0
Pozwoliłem sobie założyć ten temat-agregat ponieważ od dawna wiele sklepów z rc sprzedaje liquid'y do e-papierosów z różnymi kanabinoidami. Są one niestety nieproporcjonalnie drogie w stosunku do robionych własnoręcznie maczanek, a i wysyłka takiego płynu o nieznanym składzie i proporcjach to zawsze większe ryzko niż kupno prochu i wykonanie liquidu o pożądanych właściwościach. Próbowałem znaleźć informacje na temat ich produkcji za pomocą forumowej szukajki, ale nie bardzo mi szło, wszelkie wskazówki są rozproszone po masie różnych postów a technicznych porad jak się do tego zabrać po prostu brak. Ponieważ taki sposób zażywania kanna jest zdecydowanie bardziej elegancki i zwyczajnie mniej przypałowy od dłuższego czasu planuję zrobić taki liquid na własny użytek %-D
Ze strony technicznej chciałbym dowiedzieć się jakie powszechnie dostępne kanna się do tego nadają i jak się do tego zabrać? Czy cały proces sprowadza się zwyczajnie do rozpuszczenia pożądanego kanna w gotowej bazie? Czy powinienem postępować zgodnie z wskazówkami z tematu o produkcji maczanek i tylko zmienić podkład z roślinnego na gotowy liquid? Wszelkie informacje będą bardzo przydatne, oczywiście gdy już uda mi się zrobić własny c-liquid podzielę się wszelkimi radami.

Edit: stworz-wlasny-liquid-kannabinoidem-t43630.html tutaj jest trochę sensownych rad, można by scalić te tematy.
Spoiler:
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!

Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.

[img]
„Czyste” e-papierosy mogą być bardziej szkodliwe niż aromatyzowane

Aromatyzowane e-papierosy są bardziej pociągające dla młodzieży i młodych dorosłych, dlatego też w wielu miejscach – w ramach walki na nałogiem – wprowadza się ograniczenia czy zakazy sprzedaży tego typu produktów. Naukowcy z Yale University. Boston University oraz University of Louisville porównali skutki wdychania „czystych” liquidów z aromatyzowanymi oraz z niepaleniem. I okazało się, że te „czyste” są pod pewnymi względami bardziej szkodliwe dla zdrowia.

[img]
CBŚP rozbiło kilka grup przestępczych zajmujących się transgranicznym obrotem narkotykami

Policjanci CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach rozpracowali kilka powiązanych ze sobą i ściśle współpracujących zorganizowanych grup przestępczych zajmujących się transgranicznym obrotem znacznymi ilościami środków odurzających. Część zatrzymanych wywodzi się ze środowiska pseudokibiców śląskich klubów piłkarskich. Zabezpieczono ponad 800 kg narkotyków.