Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Dzien dobry/wieczór
Jestem jaraczem z dwuletnim stażem lecz od ponad roku pale prawie codzień teoche to monotonne dlatego chciałem sorobwac z jedzeniem zaopatrzylem sie w material dobrej jakości :liść: i moje pytanie jest takie czy jezeli zjem z jednego dwa zelki z tego przepisu(który bedzie ponizej) to czy klepnie dobrze? dodam iz mam dużą tolerancje i zeby poczuc efekty musze spalić kilka wiader lub bong dziękuję za kazda odpowiedz %-D
Cannabis Jelly
Składniki:

1-2 g haszyszu/marihuany
1 opakowanie galaretki o wyrazistym smaku
1 opakowanie bezsmakowej żelatyny
szklanka zimnej wody
formy silikonowe – mogą być do kostek lodu lub babeczek
Przygotowanie:

Podgrzać wodę i wsypać do niej galaretkę, mieszać tak długo, aż nie pozostaną żadne grudki. Nie dopuścić do wrzenia!
Dodać do galaretki pół opakowania żelatyny. Ciągle mieszać.
Gdy całość zacznie gęstnieć dodać marihuanę
Wsypać resztę żelatyny.
Gorącą i gęstą masę przelać do silikonowych foremek.
Pozostawić do wstępnego ostygnięcia, a następnie umieścić w zamrażalce na min. 30 min
  • 5962 / 1231 / 43
Nawet tego nie czytałem.
Ale zawsze chciałem zrobić słynną żelkową galaretkę z wódki. Zawsze brakowało mi żelek, jak wóda była.
Jak żyć.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 967 / 243 / 0
Umknęło Ci najważniejsze w tym pytaniu:
Pytasz czy cię klepnie określona ilość żelków ale nie piszesz ile tych żelków z tego przepisu ma wyjść.
Jeśli chodzi o susz to ja bym go zdekarboksylował na wszelki wypadek.
  • 2 / / 0
Chcialem zrobic okolo 10 zelkow z tego
Scalono/Imane Anys
A i jeszcze znalazłem przepis na zelki do ktorych sie dodaje olej kokosowy 130ml w (w przepisie jest zrobiony z 7 g materialu ) zelki na oewno będą mocniejsze ja chcialem uzyc do zrobienia oleju 5 has 5m myślę ze wyszlo by z 30-40 mocnych miśków a ty jak uważasz :) dodam jeszcze ze jakość obydwóch jest zadowalajaca
  • 2 / / 0
06 kwietnia 2020Bakaodkrolika pisze:
Dzien dobry/wieczór
Jestem jaraczem z dwuletnim stażem lecz od ponad roku pale prawie codzień teoche to monotonne dlatego chciałem sorobwac z jedzeniem zaopatrzylem sie w material dobrej jakości :liść: i moje pytanie jest takie czy jezeli zjem z jednego dwa zelki z tego przepisu(który bedzie ponizej) to czy klepnie dobrze? dodam iz mam dużą tolerancje i zeby poczuc efekty musze spalić kilka wiader lub bong dziękuję za kazda odpowiedz %-D
Cannabis Jelly
Składniki:

1-2 g haszyszu/marihuany
1 opakowanie galaretki o wyrazistym smaku
1 opakowanie bezsmakowej żelatyny
szklanka zimnej wody
formy silikonowe – mogą być do kostek lodu lub babeczek
Przygotowanie:

Podgrzać wodę i wsypać do niej galaretkę, mieszać tak długo, aż nie pozostaną żadne grudki. Nie dopuścić do wrzenia!
Dodać do galaretki pół opakowania żelatyny. Ciągle mieszać.
Gdy całość zacznie gęstnieć dodać marihuanę
Wsypać resztę żelatyny.
Gorącą i gęstą masę przelać do silikonowych foremek.
Pozostawić do wstępnego ostygnięcia, a następnie umieścić w zamrażalce na min. 30 min
Raczej nie powinno klepnąć bo nie ma tłuszczu , THC rozpuszcza sie w tłuszczu ,
tak jak kolega wyżej pisał dodaj jakiś olej kokosowy, ewentualnie masło a pózniej weed .
  • 967 / 243 / 0
Powinny klepnąć ale słabiej.Tłuszczu albo alkoholu używa się do wyekstrahowania cannabioidów z suszu.Tutaj sam susz także zostaje spożyty.
Piszę że słabiej ponieważ dzięki tłuszczowi cannabioidy lepiej się wchłaniają - działa mechanizm
przechodzenia wraz z tłuszczami do systemu limfatycznego dzięki któremu omijane jest pierwsze przejście przez wątrobę a co za tym idzie - wyższe stężenie aktywnego THC.
  • 49 / 20 / 0
Jadłem takie gotowe żelki w UK, Angol od kolegi z pracy nam zamówił (pewnie przez darknet ale to tylko przypuszczenia) i szczerze powiedziawszy to mam ambiwalentne uczucia…

W smaku dobre (miały taka posypkę jak cukierki minions), opakowanie coś jak spice jak był legalny ale za specjalnie nas to nie porobiło. Po £10 się złożyliśmy dostaliśmy 3 opakowania po 4-5 zelek w środku.

Byćmoze zjedliśmy za mało (albo Angol nam wcisnął jakieś badziewie hehe) ale oglądałem w BBC news reportaż, ze niby jacyś 3 małolaci najmlodszy 12 lat potruli sie i wylądowali w szpitalu (kara?).

Z mojego punktu widzenia jak ktoś ma w sobie nutkę z szefa kuchni i dużo palonka to może spróbować coś przyrządzić, kupować przez neta to gra niewarta świeczki - większa pizde miałem po makumbe, chociaż w smaku całkiem gicik.
Uwaga! Użytkownik przeCZOLG nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.