Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 1 / / 0
To mój pierwszy post, więc nie wiem, czy wszystko ogarniam. Zacząłem się dzisiaj zastanawiać, czy można jakoś vapować amfetaminę dodając ją do liquidu, aby dało to jakikolwiek skutek. Wydaje mi się, że grzałka by mogła paść albo feta w ogole nie miałaby wpływu na organizm. Myślicie, że miałoby to prawo działać?

Zmieniono nazwę tematu. | STR88
  • 2897 / 619 / 10
Nie zadziała, amfetamina w soli prędzej się spali niż zwapuje.
Nie wiem jak freebase, bodajże @wkurwionygnoj kiedyś pisał coś na ten temat.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 422 / 21 / 0
Z tego co mi wiadomo, freebase da się vapować, ale nieopłacalnie jest ludziom robić freebase, ponieważ szybko wietrzeje.
  • 254 / 4 / 0
Mam takie pytanie, może głupie, skoro metamfetamina do waporyzacji to jest sól, a nie freebase, to czemu niby nie można waporyzować amfetaminy zwykłej w postaci soli? Może jestem głupi, ale czy to chodzi o to, że dodanie cząsteczki metylowej sprawia, że, nie wiem, zmienia się temperatura topnienia, zwiększa rozpuszczalność, mniej syfu sie ulatnia? Z tym ostatnim to na pewno jest na odwrót, dekstroamfetamina jest 100x "zdrowsza" od metamfetaminy, o ile można tu o zdrowiu mówić.
A może chodzi o to, że polska "krajowa", nazwa eufemizm dla produktu o niskiej zawartości soli amfetamin, a wysokiej... wszystkiego, pół biedy jesli to laktoza albo cukier puder, gorzej jeśli szkło albo proszek do prania. Wobec tego waporyzowanie czegoś co w 30% składa się z dekstroamfetaminy a w 70% z całej tablicy mendelejewa nie jest najlepszym pomysłem
Amerykański "ice" "crystal" (ciekawe że u nas kryształ to mefedron a raczej pochodne, klofedron) chyba jednak jest do tego przystosowany, tzn. do palenia
W każdym razie może ktoś mądry odpowie
  • 1059 / 315 / 5
@Ahanai Chemikiem nie jestem, ale wydaje mi się, że istotnym problemem jest fakt iż amfetamina się pali i zakres temperatur w których można by ją waporyzować jest wąski.
Ale, zdecydowanie da się i polecam każdemu, zdarzyło mi się palić papierosa skręcanego z tytoniu wymieszanego z małą ilością amfetaminy. Wchodzi od razu i zapewnia zdecydowanie najbardziej euforyczne działanie ze wszystkich dróg podania amfetaminy (nie licząc i.v., nie próbowałem).
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 254 / 4 / 0
Ale po prostu skręciłeś papierosa mieszając tytoń z proszkiem?
A może można nasączyć tytoń roztworem?
Opisz proszę dokładnie jak to zrobiłeś
  • 5316 / 955 / 0
Nie no panowie przecież to jakas abstrakcja. Też nie jednokrotnie probowalem tego sposobu w latach kiedy się bawiłem amfa i nasypalem troszkę proszku do papierosa i prócz okrutnego smrodu i później dziwnego uczucia w płucach żadnych pozytywnych efektów nie uświadczyłem. Weźcie sobie dajcie spokój, jak chcecie vapo to ogarnijcie sobie metę albo ketony które się do tego nadają a krajówkę zostawcie w spokoju i walcie ja do nosa jak robi to każdy.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 1 / / 0
12 lutego 2026Ahanai pisze:
Mam takie pytanie, może głupie, skoro metamfetamina do waporyzacji to jest sól, a nie freebase, to czemu niby nie można waporyzować amfetaminy zwykłej w postaci soli? Może jestem głupi, ale czy to chodzi o to, że dodanie cząsteczki metylowej sprawia, że, nie wiem, zmienia się temperatura topnienia, zwiększa rozpuszczalność, mniej syfu sie ulatnia? Z tym ostatnim to na pewno jest na odwrót, dekstroamfetamina jest 100x "zdrowsza" od metamfetaminy, o ile można tu o zdrowiu mówić.
A może chodzi o to, że polska "krajowa", nazwa eufemizm dla produktu o niskiej zawartości soli amfetamin, a wysokiej... wszystkiego, pół biedy jesli to laktoza albo cukier puder, gorzej jeśli szkło albo proszek do prania. Wobec tego waporyzowanie czegoś co w 30% składa się z dekstroamfetaminy a w 70% z całej tablicy mendelejewa nie jest najlepszym pomysłem
Amerykański "ice" "crystal" (ciekawe że u nas kryształ to mefedron a raczej pochodne, klofedron) chyba jednak jest do tego przystosowany, tzn. do palenia
W każdym razie może ktoś mądry odpowie
Tylko meta to chlorowodorek (i większość beta-ketonów też), a fetung to siarczan (zazwyczaj, w ulicznej "formie") więc niema co tego porównywać.
  • 611 / 148 / 0
niesmialo podejrzewam ze zagadke mozna rozwiazac w 3ch punktach. punkt topnienia, wrzenia i zaplonu.
  • 1059 / 315 / 5
15 lutego 2026Ahanai pisze:
Ale po prostu skręciłeś papierosa mieszając tytoń z proszkiem?
A może można nasączyć tytoń roztworem?
Opisz proszę dokładnie jak to zrobiłeś
Po prostu skręciłem papierosa z tytoniu z proszkiem.
@serotoninowy Empirycznie sprawdziłem, że działem. Sprawdzałem więcej niż raz, więc niczym mnie nie przekonasz, że jest inaczej. A doświadczenie z amh mam na pewno nie mniejsze niż ty.
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.