Zahamowanie potliwości po wielu SSRI

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 31 / 6 / 0

Witam, leczenie akurat mam dobre, leczy mnie prywatnie taki doktor nauk medycznych ordynator lub zastępca jakiegoś oddziału w okolicy, na zaburzenie obsesyjno kompulsyjne więc mam duże dawki SSRI łączonych z innym, i od dawna mam nieznośną nadmierną potliwość, 3 - 4 godziny i koszula przemoczona, zawsze to zgłaszałem różnym lekarzom i nigdy nic mi nie poradzili,

Czy jest może jakiś sposób na zmniejszenie tego, wszyscy mi dotąd lek. mówili coś za coś i mają w sumie racje bo to ciężkie zaburzenie NN, szukam porady bo mam tego dość, wiem że są na forum też osoby które i takie kuracje przechodzily, pozdrawiam szacunek
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 704 / 0

Eee tam coś za coś, w większości wypadków nie musisz się męczyć z wieloma efektami ubocznymi a ludzie którzy mówią że tak jest po prostu się nie znają. Od dawna bierzesz te leki? U mnie minęło po nieco ponad 2 tygodniach samo na esci i trazodonie, do tego czasu pomagały herbatki z szałwii. Możesz tego spróbować.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Joint za szczepionkę – aktywiści będą rozdawać marihuanę osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19

Grupa DC Marijuana Justice (DCMJ), działająca na rzecz reformy konopi indyjskich, ogłosiła w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., jeśli szczepionki będą dostępne dla społeczeństwa, będą rozdawać bezpłatnei marihuanę, którą w Waszyngtonie można używać zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych.
Rejestracja: 2015
  • 4 / / 0

Spróbuj etiaxil w moim przypadku zablokował potliwość pod pachami całkowicie(bardzo mocny).
Rejestracja: 2019
  • 553 / 88 / 0

Ja się pociłem jak często popijałem piwo. Niby piwo co kilka dni a potliwość stale.
Rejestracja: 2015
  • 4 / / 0

@Carlosa Dokładnie, u mnie niestety organizm też jest bardzo wrażliwy na alkohol i odpowiada w ciągu następnych kilku dni nadmierną potliwością już przy małej ilości trunku, dlatego warto ograniczyć.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość