uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1444 / 76 / 0
Mam trzy rozbestwione auto sativy, jedna jest starsza i do tego potwornie się krzaczy (Moby Dick Auto), dwie kolejne różnią się nieco wzrostem, przez co ta, która najszybciej zakwitła poza głównym topem została w większości zakryta przez inne. Widzę, że kwitnienie w pełni, więc chcę też doświetlić zakryte topki. Gdy patrzyłem na nie od dołu, to prawie wszystkie włoski są już na nich brązowe. Czy jest sens je jeszcze doświetlać, czy już bardziej się nie rozwiną?
Może chociaż napuchną, bo na głównym topie nawet pojedyncze "cebulki" - jakkolwiek to się nazywało - są dużo bardziej nabrzmiałe, niż tam niżej w lekkim cieniu.
LSD - Piękna i Bestia
  • 12721 / 2461 / 0
Te cebulki to zdaje się kielichy.
Niektórzy robią tak, że ścinają główny szczyt (jeśli jest gotowy) i zostawiają resztę krzaka, aż dojrzeje.

Masz jakieś foto?
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy

Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.

[img]
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy

Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.

[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).