Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 1 z 3
  • 13 / 1 / 0
Witam,
Kilkanaście razy kupowałem leki przez Fejk receptę w różnych aptekach oraz z różnymi znajomymi , kilka recept wpadło.
Dnia 19 stycznia udałem się z Fejk receptą i recepta została zabrana, oczywiście jestem idiotą i dnia następnego poszedłem znowu do tej samej apteki bo zwykle narkotesty, wtedy ochroniarz mnie złapał i czekaliśmy w kantarku na policję, znajomi też wykupywali leki ale to wcześniej i byli ze mną, czy coś im grozi za to? Wcześniej dowiedziałem się, że próbowali wszcząć postępowanie ale nie mieli sprawcy. Oczywiście zeznałem, nie wypytywali się o znajomych ani nic. Za 2 miesiące kończę 17 a wiadomo sprawy rozlegane są w czasie, czy w papierach będę widniał jako karany oraz będę sadzony jako 17 (Kodeks Karny) i będę mógł wykonywać zawód taki jak lekarz? Policja wpadła do domu nic nie znaleźli. Sprawa będzie też podpięta pod tą sprawę umorzoną z braku sprawcy ale teraz sprawca jest.
Kiedy dostanę zarzuty?
Kiedy będę mógł się odwołać ?
Jakie są szanse na umorzenie sprawy oraz jeżeli sprawa umorzona to tak jakby jej nie było czy coś jest w papierkach ?
Policja może jeszcze po tym wszystkim przeglądać telefony?

Przeniesiono. | STR88
  • 924 / 138 / 0
Ja polecam isc do adwokata i zaplacic mu na poczatek za zwykla porade 'jak to jeść '.

Ale możesz jeszcze czekac na pewno ktos madry cos napisze.
Ja tak doradzam bo wg mnie najlepiej wszystkie sprawy kontaktować z adwokatem. Najlepiej karnistą w Twoim wypadku.
Słuchaj, malutki, nie będę ci tłumaczyć życia.
  • 134 / 29 / 0
To jest dość poważny zarzut, czyn który popełniłeś jest przestępstwem. Wygląda na to, że wiedzą, że praktykowałeś to niejednokrotnie. Co to były za leki? Opioidy? Psychotropy?
Adwokat jest konieczny. Ivival każdy adwokat jest karnistą...
Uwaga! Użytkownik snake3ater jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 404 / 40 / 0
To jest chyba fałszowanie dokumentu państwowego??To nie jest taka akcja,jak ktoś zostanie złapany lewym prawo jazdy?Ale to jest niska szkodliwość czynu??Powiedzże tak płakałeś po Adamowiczu,że musiałeś wziąć coś,na nerwy,albo nie bo to pisowska prokuratura.Powiedz że dalej strasz,na zielono po smoleńsku.Ci co popełniali przestępstwa,jak pożyczki,na bezdomnych,oni mają,na papugę.Narkomianin zwyczaj piszczy,jak kurwa przy alfonsie.
  • 13 / 1 / 0
Złapali mnie z Clonami, a inna sprawa umożona bo nie było sprawcy. Więc chyba do tego mi nie podepną. Tak jak napisałem, kiedy dostanę zarzuty i jak będą mnie sadzili ?
  • 279 / 24 / 0
co to za apteki z ochroniarzami
Uwaga! Użytkownik boomer nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12790 / 2475 / 0
Za granicą się z takimi spotkałem, ale w PL nigdy. Może zwrócili się z prośbą do firmy, która ochrania im obiekt o podesłanie 1 chłopa na akcję.
  • 128 / 15 / 0
A skąd miałeś te recepty? Leczyłeś się gdzieś, czy podrabiałeś na wybuch? Jesteś może ze ślaska czy wielkopolski bo widzialem komunikat ze szukają recept i podane są ich numery
  • 948 / 279 / 2
20 stycznia 2019jezus_chytrus pisze:
Za granicą się z takimi spotkałem, ale w PL nigdy. Może zwrócili się z prośbą do firmy, która ochrania im obiekt o podesłanie 1 chłopa na akcję.
w większych miastach apteki całodobowe i te, które zwykle mają ruch non-stop zatrudniają ochroniarzy.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 132 / 22 / 0
Jak nie masz skończonych 17 lat to będziesz sądzony na podstawie ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich przed tzw. sądem rodzinnym.

Za przestępstwo odpowiada osoba, która w momencie jego popełnienia ma ukończone 17 lat.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.