Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 4 / 1 / 0
Witam.Po zrobieniu testu bravermana na swissherbal wyszły mi polecane nootropy takie jak:
-noopetil
-neuridine
Który lepszy na początek?
Oczekuje: poprawy koncentracji oraz zapamiętywania (strasznie szybko zapominam czegoś, np z lekcji czy też czegoś o czym przed chwilą myślałem...) oraz najlepiej też lekkiej poprawy nastroju. Dodam, że strasznie ciężko mi zasnąć. W dzień w ogóle nie pije kofeiny, a i tak śpiący robię się dopiero o 5 nad ranem :/
  • 48 / 6 / 0
Na Twoim miejscu zacząłbym od niefarmakologicznie wspomaganej próby unormowania snu. Bez tego i umiejętności właściwej regeneracji wydasz tylko pieniądze a nie skorzystasz w pełni na efektach.
Pomijając powyższe zainteresowałbym się pozyskaniem osobno kluczowych składników wymienionych przez ciebie preparatow i sprawdził czy napewno akurat tego potrzebujesz. Na deser polecam watki zatytułowane: "Doping mózgu" 1 i 2 - warto.
  • 105 / 4 / 0
Jeśli chodzi o bezsenność to problemów bym szukał w głowie, nie chodzi o chorobę, ale kwestia psychiki, masz jakieś problemy, dręczą Cię jakieś sprawy? Przeszłość też odgrywa rolę , Twoje przeżycia, ewentualne traumy etc. i pytanie jak z higieną snu i dietą, wysiłkiem fizycznym bo trzeba zadbać o podstawy, a nie lecieć w nootropy.
  • 551 / 54 / 0
Oba nootropy wg mnie nie są warte uwagi.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami

W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[img]
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”

Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.

[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.