Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam użytkowników. Za kilka dni będę miał przeprowadzony zabieg usunięcia woreczka żółciowego. Raz na miesiąc(1 dzień bez ciągu) lubie sobie coś wchłonic do organizmu( jest to amf lub mef). Mam obawy co do tego czy po zabiegu dalej będę mógł raz na jakiś czas czegos spróbować. Znalazłem tutaj temat(wyci-tym-woreczku-ciowym-t32040.html) ale więcej w nim przypuszczeń niż konkretnych odpowiedzi dlatego tez zwracam się o pomoc i porade
Uwaga! Użytkownik UniRoyal123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4581 / 2104 / 1
Zrób zabieg i dopiero po tym się zastanawiaj. Jak nie będzie powikłań i WSZYSTKO SIĘ ZAGOI to dopiero sobie coś zarzucisz. Na początku oczywiście delikatnie tak, żeby organizm miał szansę się dostosować.
Bardziej się zainteresuj dietą po operacji, bo to jest teraz najważniejsze, anie amfa czy mef...;)

Zdrowia.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.