Po wyciętym woreczku żółciowym

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

• 164 / 12 / 0

Koleżanka miala usuniety pecherzyk zolciowy 2 tygodnie temu, przechodzi jeszcze 3miesieczna diete nieobciazajaca watroby (dieta watrobowa)
alkohol w tym wypadku zupelnie odpada, a ciezko 3 miesiace bez niczego. Kolezanka lubi podeksic, aczkolwiek mamy pewne obawy, zeby nie zeszla smiertelnie. Czy ktos juz mial taka sytuacje? Czy deks wali watrobe? Czym innym w takim wypadku moglaby sie zabawic?

Tak, wiemy, ze rozsadnie jest poczekac, ale cisnienie jest duze - zwlaszcza ze okres letni i urlopowy. Z gory serdecznie dzieki za pomoc :)
  • 1530 / 1 / 0

Dlaczego Twoja koleżanka miała wycięty woreczek żółciowy?! Niech ta Twoja koleżanka najpierw sprawdzi za co odpowiada woreczek żółciowy zanim zacznie cokolwiek ćpać. W takim stanie to nie jest zabawa.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Dwóch kurierów ujętych jednego dnia. Mieli przy sobie ponad 200 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Terespolu 9 marca 2019 roku zatrzymano dwie osoby. U jednego z zatrzymanych zabezpieczono prawie 120 kilogramów haszyszu, u drugiego ponad 84 kilogramy narkotyków.
  • 3129 / 9 / 0

Niech sobie popali zioło. dex obciąża wątrobę.
  • 337 / 3 / 0

jeśli chce deksa musiałaby go podać "dodupnie", wtedy wątroba jest omijana, a skoro laska to łatwiej jej będzie wsadzić sobie strzykawkę z r-r DXM w tyłek ;)
chociaż nie wiem czy byłoby to bezpieczne w 100%
  • 283 / / 0

klopas pisze:
jeśli chce deksa musiałaby go podać "dodupnie", wtedy wątroba jest omijana
jestes tego pewien?
  • 337 / 3 / 0

no coś mi się tak wyczytało nie raz na forum, ale pewności nie mam, chwalono ten sposób, bo właśnie omijana jest wątroba i substancja wchłania się przez jelita czy jakoś tak to było, poprawcie mnie jeśli się mylę, nikt nie jest nieomylny
  • 164 / 12 / 0

John Stuart Mill pisze:
Dlaczego Twoja koleżanka miała wycięty woreczek żółciowy?! Niech ta Twoja koleżanka najpierw sprawdzi za co odpowiada woreczek żółciowy zanim zacznie cokolwiek ćpać. W takim stanie to nie jest zabawa.
Miała liczne złoża kamieni w woreczku żółciowym i dowiedziała się o tym niedawno. Wobec tego gdy ćpała nie miała pojęcia o źle pracującej wątrobie.
  • 1530 / 1 / 0

Nawet jak wchłania się przez jelita to w końcu będzie musiała przejść przez wątrobę. Ćpanie czegokolwiek w takim stanie jest niewskazane, może właśnie poza ziołem. Jak ktoś jest na takiej diecie to oznacza, że nawet jedzenie może zaszkodzić a co dopiero coś takiego jak alkohol czy dex.

up: nie znam się za bardzo na tym, z tego co wiem kamienie można mieć w pęcherzu, o woreczku nie słyszałem. jednak ćpanie bym odstawił na długi czas bo może być niebezpiecznie.
  • 630 / 1 / 0

Przy podaniu per rectum likwidujemy tylko pierwsze przejście i tak jak pisał JSM - w końcu wszystko i tak przejdzie przez wątrobę.
  • 164 / 12 / 0

Serdecznie dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi w tym wątku, koleżanka się wstrzyma :-)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata