Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 453 / 65 / 0

Mam głupie pytanie. Jak ćpam pewnie ze 3 lata, tak praktycznie zawsze waliłam na prawą dziurkę. I teraz się tak zastanawiam - będzie jakaś różnica jak sobie zajebię na lewą? Bo teraz jak o tym myślę to od razu mi przychodzi na myśl, że będzie w chuj piekło, ale czy coś poza tym?
  • 2668 / 479 / 0

25 listopada 2020YoungestFlexer pisze:
@UltraViolence z czystej ciekawości, ile za taki gram płacisz?
Chodzi Ci o gram tej 80% o której pisałem wcześniej? Generalnie nie płacę, bo nie ćpam fety %-D Ale tu jednorazowo dałem 50 polskich cebulionów, cena była umowna, bo nie jest to temat na dil.
Czuć mocno dekstroamfetamine w tym towarze, mam porównanie z Adderallem i działa bardzo podobnie, fizycznie stymulacja jest raczej minimalna, za to psychicznie = mistrzostwo świata.
Ciężko mi przeliczyć stosunek tej fety do Adderallu IR, ale ów znajomy używa jej właśnie jako zamiennik Adderallu.
No i tak jak pisałem wcześniej, przyjęte 100mg na strzał mogłoby skończyć się wizytą na SORze, za to rozłożone na kilka dorzutek po 20-30mg zapewnia zajebistą zabawę do białego rana (a pewnie nawet i dłużej).
Ten towar to zdecydowanie 90s style, rekreacyjnie myślę, że gram wystarczyłby na tygodniowy balet, nawet dla osób z tolerką (zwłaszcza zbudowaną na tym syfie, który lata po ulicach).

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Dopalacze i leki w sprzedaży online. To już plaga - kupisz tabletki zakazane w UE

"Rozluźnia mięśnie, działa poprzez blokowanie czucia", a poza tym "efektem ubocznym stosowania leku jest stan euforycznego relaxu" - to cytat z ogłoszenia, jakie można znaleźć na stronie sprzedamtramal.pl
  • 23 / 5 / 0

Witam, jakiś czas temu rozpocząłem proces odstawiania amfetaminy. Od czasu odstawienia zdażyło mi się kilka razu polecieć ale zazwyczaj była to połówka albo sztuka i maks nieprzespana jedna noc w naprawdę coraz większych odstępach. Teraz od pięciu dni jestem czysty, a problem polega na tym, że śpię po 18-20 godzin dziennie z totalnie wywrócona dobą do góry nogami (idę spać o 6-7 rano wstaje o 19-21). Błagam niech mi ktoś pomoże żeby to wróciło do normy i żebym chodził chociaż spać o normalnej porze, a kiedy zniknie ta patologiczna senność i spanie po tyle godzin??
Użytkownik nieaktywny
  • 43 / 1 / 0

Wruci z czasem hehe, zacznij pić dużo wody, bierz witaminy, spędzaj nawet 15 minut na świeżym powietrzu, noi jak dalej tak będzie ustwiaj sobie budzik, zacznie dzwonić odrazu wstawaj, będzie ciężko ale musisz tak zacząć robić bo inaczej wpadniesz w ten rytm, ja po amfie tak nie miałem, ale za to po mef tak mam
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 6 / 0

@mmigotka
Materiał pewnie sie lepiej wchłonie, bo śluzówka w lepszym stanie niż w prawej dziurce.
  • 1 / / 0

Hejka siemka dzień dobry witam wszystkich

mam takie pytanie- ile trzyma feta? Bo ludzie w internecie piszą ze ok.3h, a ja mam wrażenie ze trzyma mi tak ok.6.

Doświadczenie z fetą mam prawie żadne, bo brałam wcześniej tylko 2 razy i nie więcej niż 0,25g wiec duzo mi to nie zrobiło.

Tym razem wzięłam tak około 3/8g (0,375g).

Dodam tylko ze wciagalam, wszystko poszło na raz, w jedną dziurkę, mam 158 wzrostu i ważę prawie 49 kilo. Mam generalnie słaba głowę do wszystkiego¿’,..??.,,;;

I wszystko super w sumie cieszę się ze długo mi działa ale zastanawiam się czy moja feta na pewno jest fetą ;)

Btw kupione za 60zl
  • 136 / 34 / 0

@DrugDaniel420 A wcześniej jak długi był ciąg i jakie dawkowanie?

Generalnie to musisz coś zrobić żeby albo raz zajebać się spać o 6 i wstać o 6 :D albo na siłę nie przespać dnia i pójść spać o 22. Najlepiej na siłę sobie pochodź też, wpierdol jakiś potężny posiłek.

Dla mnie to śmierdzi bardzo dużymi dawkami i niespaniem po kilka dni w rzędach. Z takiego bajlando nie wychodzi się o tak, hop siup.

Jak szybko to minie. To głównie zależy właśnie od tego co to się działo wcześniej + indywidualnych cech Twojego organizmu. Nie można tak nieprzesypiać nocy, na chuj tak robisz człowieku (no dobra, tylko czasem)? Przez takich jak Ty demonizuje się później speeda, bo ohohoho, amfetamina made me do it. Nie.

Ja dochodzę do siebie w 3-4 dni po kilkudziesięciu dniach szuringu.

A poem Ci, że kiedyś byłem też taki młodzik, głupi, jak Ty. Driftowałem materiał nie śpiąc aż się skończył. Potem turbo zwała 2-3 dni i znowu. Z takiego stanu, po gdzieś półtorej roku, wychodziłem jakieś dwa tygodnie może, nie pamiętam. I to dwa tygodnie żeby być człowiekiem nadającym się do pracy w kamieniołomach, bo o psychicznej zapomnij na dobry miesiąc co najmniej.
  • 1425 / 364 / 0

27 listopada 2020emocatgirl pisze:
Hejka siemka dzień dobry witam wszystkich

mam takie pytanie- ile trzyma feta? Bo ludzie w internecie piszą ze ok.3h, a ja mam wrażenie ze trzyma mi tak ok.6
6-7h trzyma spokojnie a potem zjazd, jeśli trzyma 3h to nie jest amfetamina. :świnia:
Użytkownik nieaktywny
  • 141 / 23 / 0

@DrugDaniel420
kazdy inaczej przechodzi odstawke wiec trudno jednoznacznie odpowiedziec... odstawka jakies pol roku futrowania w moim przypadku trwalo okolo 1 miecha... 2 tyg typowo fizycznego zjebania, praktycznie odsypianie non stop... i pozniej jakies 2 tyg psychicznego dosjcia do siebie... ale po tym miechu sen unormowany i nastroj oraz samopoczucie na bardzo dobrym poziomie, lekkie wsparcie farmakologiczne warto dorzucic... tak mniej wiecej :)

@emocatgirl
jak jestes poczatkujaca powinno te 12h potrzymac spokojnie, oczywiscie zalezy od dawki i jakosci sprzetu
  • 4 / / 0

Fetka to moja stara miłość, ale teraz to co jest na ulicach to jest jakaś porażka... swojego czasu miałem najlepszy sort w okolicy, i 2 pokażne szczurki (na oko 200mg z tolerką) całkiem ładnie robiły :D Ale skończyłem z ulicznymi wynalazkami na rzecz czystych rcków od zaufanego vendora :D 3 dni w ciągu na ulicznej fecie i miałem syfy na plecach które leczyłem ponad 3 tygodnie, i ten smród potu
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata