W 3 sklepach mnie wyśmiano. W 4 tym chłop stwierdził, że:
zbanowano produkty z geranium, ale samo Geranium nadal legalne.
Zgadza się...
W wykazie nie ma ani DMAA ani geranium.
Na forum pojawił się podobny wpis o Agmatynie. I faktycznie - produkty z czystą Agmatyną znikaja. Sa produkty zawierające sladowe ilosci..
Ktoś z wiekszą wiedzą niech wypowie się... o ch.. tu chodzi ?
Wiec nie jest zbanowane.
Co najwicekasze mesomorpha ogarniesz, ale spoza PL.
Czyli cos stylu posiadanie ok, handel nie ok.
Tylko zadnej informacji ani papierow nie ma.
Sprzedaż nielegalna,posiadanie legalne
dopóki nie pojawia sie w powyzszym wykazie sprzedaz jak i posiadanie sa legalne.
Nie czaję. Ziomek ostatnio zamawiał 3cmc od pewnego vendora i otrzymał 3cmc (które jest NIELEGALNE). O co tutaj chodzi?
Sa to legalne substancje.
nie wprowadzajcie ludzi w błąd,.
Logika mówi sama.
Handluja wiec legal.
KOlejne wpisy ze to nielegal bede zgłaszac jak o wprowadzanie w błąd.
randomuser118 pisze:Dawno temu ryuszyłem w poszukiwaniu DMAA (geranium).
W wykazie nie ma ani DMAA ani geranium.
Na forum pojawił się podobny wpis o Agmatynie. I faktycznie - produkty z czystą Agmatyną znikaja. Sa produkty zawierające sladowe ilosci..
Ktoś z wiekszą wiedzą niech wypowie się... o ch.. tu chodzi ?
pewnie te suple robia w eu stąd braki natomiast jest to legalne ale pewnie czesc producentow chce sie dostosowac
to dmaa to dostaniesz na allegro w suplach dla sportowcow ale np w Irlandii juz ban jest w usa tez. jak wpiszesz fda + recall + dmaa to znajdziesz tam byla to sugestia do wycofania.
odnośnie x-cmc to jest to substancja szkodliwa Xn zgodnie z rozp. MZ i w zwiazku z tym sanepid daje kary administracyjne.
Just like that, one, two, three, four...
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina