Jenkem - wątek ogólny.

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 348 / 31 / 0

Narkotyk nie dla samotników.
  • 18 / 1 / 0

wczoraj odkryłem ten najpiękniejszy wątek na hypku i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że również wczoraj pojawił się nowy wpis opa po takiej przerwie

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Nauczycielka dała 13-letniemu uczniowi żelki z marihuaną. Potem uprawiała z nim seks

33-letnia Sara Damyan została oskarżona o wykorzystanie seksualne 13-letniego chłopca. Nauczycielka miała podać uczniowi herbatę i żelki z marihuaną, a potem uprawiać z nim seks.
  • 150 / 15 / 0

No no, sporo offtopów, sporo śmiania się z jenkemu, ale to temat POWAŻNY!
@london5 jenkem naprawdę nadchodzi? Rozumiem, że w tym roku zapiszesz sobie w kalendarzu kiedy zaczną się upały i podpiszesz ,,nasrać do frugo", hm? A tak poważniej, czekam na relację i liczę na to że jakaś kiedykolwiek się pojawi. Btw, mógłbyś też pisać o przygotowaniach, np. jak już wypróżnisz się do tej butelki to dobrze byłoby wiedzieć, że jest na co czekać %-D
One love.
  • 224 / 13 / 0

Ten wątek to złoto xd
  • 2946 / 271 / 0

Offtop. Ale raczej gowno.
  • 150 / 15 / 0

@serotoninowy czy ja wiem czy offtop.
moze london juz dawno zrobil ale zapomnial powiedziec i skonsumowal, że tyle nie odpowiada %-D
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata