Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 126 / / 0
IPO-33
Nieprzeczytany post autor: ZOLW »

IPO-33

1- (1-pentylo-1H-indazol-3-ilo) -2-fenylo-etanon
ipo33.png
CAS: 837122-21-7
Wzór chemiczny: C20H22N2O
Masa cząsteczkowa: 306,40

IPO-33, który jest w postaci długiego 1- (1-pentylo-1H-indazol-3-ilo) -2-fenylo-etanonu i którego Wzór cząsteczkowy jest C20 H2 2N2O jest stosunkowo nowym srodkiem chemicznym który jest są sprzedawany jako zastępstwo lub alternatywa dla bardziej znanych AB-FUBINACA lub AB-PINACA
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Chociaź bym płynął najgorszym ściekiem, Ty mnie nie osądzaj, Bóg zrobi to lepiej.
  • 218 / 2 / 0
I jak z tym? Naprawdę nikt nie testował? o.O
Jakiekolwiek info, żeby mieć punkt odniesienia a sam przeprowadzę testing :P
  • 26 / 1 / 0
Jak będziesz testował to sprawdź też proszę rozpuszczalność w alkoholu.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków

Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.