1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1706 Strona 142 z 171
Rejestracja: 2017
  • 39 / 2 / 0

Cały karton 100ug to wystarczająca ilość, żeby przestać być rozsądnie komunikatywnym. Możesz nie być w stanie odpowiedzieć na proste pytania. Ktoś Cię o coś poprosi i się zagubisz w tym co po kolei masz zrobić. A pół kartonika to szkoda w ogóle zarzucać. Dorzutka nie zadziała.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 319 / 23 / 0

Zaczekam. Ta pora w końcu nastąpi.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Dziki lokator nie chciał wpuścić właścicieli. Wezwał policję, ale zapomniał schować zioło

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie ponad 70 gramów marihuany. Mężczyzna zajmujący nielegalnie jeden z lokali, który został zlicytowany w ramach postępowania komorniczego wezwał policjantów, kiedy do mieszkania chcieli dostać się jego właściciele.
Rejestracja: 2019
  • 11 / 3 / 0

Też jakiś czas temu pierwszy raz zarzucałem 1P-LSD i zarazem pierwszy psychodelik. Miałem ten sam problem, bałem się że 100mcg mnie przerośnie. Na spokojnie dało się wszystko ogarniać. Zarzucałem razem z moją dziewczyną (też jej pierwszy w życiu psychodelik). Nawet udało mi się pizze od dostawcy odebrać bez przypału %-D Przez pierwsze 1.5h mieliśmy straszną bekę, a nawet nie wiedzieliśmy z czego :D Cały trip uznaliśmy ze mega spoko i pozostała tylko słodka chęć powtórki w przyszłości z podwójną dawką ;p
Rejestracja: 2011
  • 718 / 139 / 0

To tylko potwierdza że nie ma co się obawiać dawki 100uq na pierwszy raz, jest idealnie i śmiało można na pierwszy raz zarzucać. Podwójna dawka to już dużo mocniejszy kaliber, jest spora różnica w działaniu, robi się bardzo mocno wizualnie i jest trochę nieogaru...pizzy na peaku 200uq raczej nie dałbym rady zamówić xD

Swoją drogą duży przeskok jest między 200uq, a 300uq? Wyobrażam sobie że wizualnie to już musi być fraktalowa zupa, a mentalnie? Dużo mocniej jest czy przeskok nie jest aż tak miażdżący? Nie wiem na razie czy się szarpnąć na taką dawkę...trochę drogo wychodzi jeden trip za 3 blottery :P I pewnie spokojniej będę się czuł z jakimś benzo pod ręką. Może warto spróbować, chociaż wszystkie znaki na niebie wskazują że przy takiej dawce będzie to najsilniejsze doświadczenie psychodeliczne z jakim się dotychczas spotkałem.
Rejestracja: 2014
  • 416 / 39 / 0

@Fruktoza Masz rację każda emocja zostanie spotęgowana wielokrotnie. Jest też możliwość przebicia więc bezpieczne miejsce i dobry kompan są jak najbardziej wskazane. Nastaw się pozytywnie to benzo nie będzie potrzebne. Peace
Rejestracja: 2018
  • 2043 / 435 / 37

Przeskok z 200 mcg na 300 mcg jest dużo większy niż ze 100 mcg na 200 mcg. To już jest naprawdę konkretny trip, wizuale są wszechobecne, oprócz typowych fraktali występuje potężne zaginanie obrazu. Pod względem mentalnym jest niesamowicie czysto i klarownie, do głowy przychodzą niecodzienne rozkminy, ja miałem przy okazji ogromną euforię spowodowaną faktem, że przeżywam coś tak pięknego. Mindfucka nie zaobserwowałem. Warto jednak mieć oczywiście benzodiazepiny, choćby dlatego że nawet 12h po zażyciu ciężko jest zasnąć.
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0

witam, chce sobie z ziomalem walnac 1P-LSD ale mam tylko jedna pigule 150.
czy po 75mcg na lebka bedzie cos fajnego? oboje pierwszorazowcy.
Rejestracja: 2019
  • 69 / 4 / 0

Panie i Panowie, rozmawiałem z jednym z vendorów i mam pytanie: czy decydowalibyśmy sie na zakup pillsow po 150ug? Czy jednak wolicie kartony po 100ug?
Dla mnie osobiście pilsy. A dla Was?
Rejestracja: 2019
  • 69 / 4 / 0

07 sierpnia 2019dupawolowa pisze:
witam, chce sobie z ziomalem walnac 1P-LSD ale mam tylko jedna pigule 150.
czy po 75mcg na lebka bedzie cos fajnego? oboje pierwszorazowcy.
Nie powinno być źle, ale nie oczekuj szału. 150ug to dawka na raz dla jednej osoby. Uważam, że 150ug na pierwszy raz tez nie powinno Cie przerazić czy spowodować, że temu nie sprostasz. Nie ma się czego obawiać.
Przy 75ug zapoznacie się z substancją, ale nie będzie to to co powinno być. Zresztą, przetestuj i zdaj relacje. Najlepiej jak zrobicie sobie ze 2tyg przerwy od MDMA i podobnych rzeczy.

Powodzenia i daj znać, bo sam jestem ciekaw jak wyglada 75 za pierwszym razem.
Rejestracja: 2018
  • 131 / 2 / 0

Standardowo wrzuca się pod język i czeka na rozpuszczenie czy polykac?
Posty: 1706 Strona 142 z 171
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości