Tramadol - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 5287 / 289 / 10

17 października 2020sedambromek pisze:
Czy tyczy się to również tramadolu?
Nie bardzo. tramadol jest mocniej skoncentrowany w tabletce. Thiocodin ma sulfogwajakol, który desulfonuje do gwajakolu i kwasu siarkowego(IV). tramadol nie, ale jeśli masz tramadol w tabletkach (choć przeważnie jest w kapsułkach) to wciąż wpierdalanie znacznych ilości tegoż w jakimś (co prawda znacznie mniejszym) stopniu na podrażnienia i powikłania wywołane tlenkiem tytanu(II) Cię wystawia.
  • 175 / 24 / 0

Dzięki. Dobrze że kończę z tym przygodę.

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Playboy uruchamia kampanię promującą legalizację, dekryminalizację i destygmatyzację marihuany

Playboy uruchomił kampanię promującą legalizację i reformę prawa dotyczącego konopi indyjskich. Wraz z kampanią dyrektor generalny Playboya, Ben Kohn, opublikował komentarz wzywający Kongres USA do podjęcia właściwych działań i uchwalenia historycznej ustawy MORE, aby zalegalizować konopie indyjskie na poziomie federalnym, wykasować rejestry karne osób z wcześniejszymi wyrokami za posiadanie marihuany i zainwestować pieniądze w społeczności. które zostały poszkodowane przez wojnę z narkotykami.
  • 87 / 10 / 0

%-D Tramalka nie biorę od pół roku przeszło, ale na fakt ze nie pije już miesiąc alkoholu pomyślałem nagle nabyć małą buteleczkę ciepła na jesień
  • 175 / 24 / 0

Pomysł może i dobry, ale jak już dla tego ciepła trzeba 4 gramy brać to trzeba powiedzieć stanowczo STOP.
  • 1043 / 97 / 0

18 października 2020fixoon pisze:
%-D Tramalka nie biorę od pół roku przeszło, ale na fakt ze nie pije już miesiąc alkoholu pomyślałem nagle nabyć małą buteleczkę ciepła na jesień
Na co można dostać od lekarza taka buteleczkę?
  • 175 / 24 / 0

Na weltschmerz, a tak na poważnie to na wszystko, powiedz że masz problem z rwą kulszową a praca siedząca, ibuprom i ketonal przestały działać a paracetamolu nie biorę bo mam uczulenie.
  • 1043 / 97 / 0

Na Rp czy Rpw?
Najlepiej w syropie, nie?
Ile kosztuje?
  • 87 / 10 / 0

18 października 2020mietowy3 pisze:
18 października 2020fixoon pisze:
Na co można dostać od lekarza taka buteleczkę?
na szeleścik z kieszeni od znajomego :D
  • 223 / 33 / 0

Ceny Tramalu są śmieszne, 100mg × 50szt ok 10-15zl
Mów że dzwignąłeś coś ciężkiego i potrzebujesz tramal najlepiej w płynie i olfen 75mg bo nie tolerujesz nlpz a na olfenie i Tramalu nie masz bólu żołądka itd
Sprawdzony sposób, mów że to nie pierwszy raz z tym bólem
  • 175 / 24 / 0

18 października 2020mietowy3 pisze:
Na Rp czy Rpw?
Najlepiej w syropie, nie?
Ile kosztuje?
Rp, nie jest zaliczany do tej samej grupy co benzo. Nie duże dawki to mało kosztują, jak chcesz powiedzmy 50x200mg to lepiej iść prywatnie i chcieć na 30 procent. Nie piłem syropu, miałem w życiu dwa ciągi z których jeden właśnie trwa. Niedziela jest, dzwoń do świątecznej pomocy, ze przychodnie zamknęli a ci się tramadol kończy. Powinni dać w końcu to nie psychotrop. Ogólnie to faza dupy nie urywa, ja biorę w oczkowaniu na klona.

EDIT: Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, nawet na 30% procent jest droższy 100x50.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata