Sulbutiamina, syntetyczna pochodna witaminy B1 (tiaminy).
[...] Przy okazji wyleczenia chronicznego zmeczenia, sulbutiamina moze usprawnic pamiec, zredukowac psycho-behawioralna inhibicje (niesmialosc) oraz wyleczyc erektylna dysfunkcje. W dawkach terapeutycznych ma malo efektow ubocznych. Legalne w Polsce, w USA dostepne bez recepty pod nazwa handlowa Arcalion. Najwczesniejsze badania na temat sulbutiaminy pojawily sie w literaturze 1973 roku.
Zrodlo: https://en.wikipedia.org/wiki/Sulbutiamine
Doswiadczenia: http://www.longecity.org/forum/topic/56 ... l-amazing/
Powód: Zmiana nazwy topicu.
Poza tym inwestycja nie opłacalna. Jeśli bym stosował terapeutyczną dawkę- 12,5mg/ na kg.m.c To dziennie muszę jeść 973,5, czyli już te 974. 5g nie styka nawet na tydzień kuracji. Niby są 100g można kupić 330.
Niedługo powstają suple z efektym termowizyjnym.
FajnieJest pisze:Przy okazji wyleczenia chronicznego zmeczenia
800mg było ekstra, zero oporów w rozmowach z ludźmi, rozmowach telefonicznych , negocjacjach .
Jak ktoś ma z tym problemy polecam szczerze , albo w mixie z noopeptem, bo on niejako też odwagi dodaje .
:-)
on the junk-yard
now we are stunned minds
full of junk-goods
. Primum non nocere
W jakich cyklach należy stosować sulbutiaminę aby uniknąć tolerancji?
Jeść na czczo czy po posiłku?
Brać dzienną porcję od razu czy dzielić na kilka mniejszych?
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
