Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
  • 1343 / 18 / 0
Heja wszystkim, jestem nowy na forum.

Od paru lat przyjmuje antydepresanty, rekreacyjne doświadczenie mam z wieloma preparatami (m.in. tramal, koda, DXM).
Chciałbym wiedziec, jaki neuroleptyk w b. dużych dawkach moze spowodowac wiekszy "odlot" przy połaczeniu z alko albo w/w preparatami
Pozdro
[...]Śród dymu się schował:
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
  • 12 / 2 / 0
neuroleptyk plus alko (alkohol) masz "odlot" tylko w jedną stronę często bez możliwości powrotu :nuts:
  • 742 / 12 / 0
A nie zespół pozapiramidowy ?
  • 1343 / 18 / 0
schizz pisze:
neuroleptyk plus alko (alkohol) masz "odlot" tylko w jedną stronę często bez możliwości powrotu :nuts:
nie no, bez zartów - ktos tu pisał, ze kode wcinał z neuroleptykiem, sam mam tez znajomych, którzy wypija jedno czy 2 piwa na niskiej dawce neuroleptyku
[...]Śród dymu się schował:
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
  • 232 / 6 / 0
Jedyna znana mi "faza" po neuroleptyku to zomifikacja. Nie polecam.


"Głupotą jest bać się tego, czego nie można uniknąć"
P. Syrus


  • 1343 / 18 / 0
jakos b. duzo osób majacych doczynienia ze srodkami psychoaktywnymi "lubi" te leki, mimo że nie dorobili ie stanów psychotycznych. Ciekaw jestem czemu "antynarkotyki" sa lubiane
[...]Śród dymu się schował:
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
  • 1343 / 18 / 0
prosze ewent. o usuniecie powyzszego posta z 09.04 .

Nie ma serio neuroleptyku, który pogłębiłby działanie THC, DXM, tramca?
[...]Śród dymu się schował:
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
  • 232 / 6 / 0
Neuroleptyki działają silnie uspakajająco, działają na objawy wytwórcze (omamy, urojenia, halucynacje, zaburzenia aktywności, uczuciowości, świadomości) prościej mówiąc na psychozy i stany maniakalne oraz pomocniczo w depresji czy bezsenności.
Stabilizują, działają nasennie (dlatego napisałam, że zombifikują w dużych ilościach).
Neuroleptyki nie nie wywołują efektu narkotycznego, czyli nie mogą doprowadzić do uzależnienia (sprawdzone!), niektóre mogą podbijać działanie narkotyków czy alkoholu, ale większość hamuje ich działanie (w przypadku psychodelików (niektóre są stosowane w terapii odwykowej, przerywają efekt działania np LSD.
Czemu są lubiane? Bo działają.

Z własnego doświadczenia wiem, że neuroleptyk nie podbija działania THC.


"Głupotą jest bać się tego, czego nie można uniknąć"
P. Syrus


  • 408 / 3 / 0
tomek219 pisze:
A nie zespół pozapiramidowy ?
Właśnie tak. Bodajże Warszawski o tym pisał i nie życzył tego stanu najgorszym wrogom.
Neuroleptyk + alkohol = piekło gorsze niż odstawienie alpry i hery po rocznym ciągu.
tramadolol pisze:
Nie ma serio neuroleptyku, który pogłębiłby działanie THC, DXM, tramca?
Nie, neuroleptyki nie nadają się do ćpania ani solo ani w mixach, zero potencjału rekreacyjnego w jakiejkolwiek kombinacji z czymkolwiek.
Uwaga! Użytkownik FrozenSynapse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 106 / / 0
No,neuroleptyki to gówno,nie nadają się kompletnie do niczego.
Uwaga! Użytkownik ebbing nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina