Awaria systemu logowania – maj 2019

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 811 / 189 / 0

Pisze z apki, a wole tamte strone niebieską.
  • 0 / / 0

Ja mam problem z zalogowaniem do Chatu, pisze mi, że nie poprawne hasło a kiedy próbuje przypomnienie hasła dać to otrzymuje komunikat, że serwer niedostępny czy jakoś tak, pomoże ktoś?

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Jak alkoholizm w rodzinie wpływa na pracę twojego mózgu?

Nowe badanie pokazuje, że samo posiadanie rodzica z zaburzeniem spożywania alkoholu wpływa na to, jak twój mózg przechodzi od stanu aktywnego do spoczynkowego i odwrotnie – niezależnie od twoich nawyków związanych z piciem.
  • 805 / 7 / 112

Aby zalogować się do czatu trzeba mieć co najmniej jednego posta na liczniku.
  • 20 / / 0

wywalal blad mi/ wykasowalem ciastka co pomoglo
  • 1222 / 301 / 0

mialam przed chwila problem z zalogowaniem sie, bo na stronie glownej nie bylo opcji ´zaloguj sie´...
chialam napisac w dziale pomocy, co tez nie bylo mozliwe, bo mnie wywalalo ze strony.
weszlam tu przez hyperreal.info i tam mi wyskoczylo cos w stylu- podaj nick i haslo przypisane do konta ???? no to sie zalogowalam i zostalam przekierowana na stone glowna, na ktorej musialam sie jeszcze raz zalogowac.

dziwne troche, chyba zmienie haslo.

mial ktos to samo ?
  • 1923 / 1147 / 34

Ja podobnie.
  • 3516 / 396 / 0

Ja słyszałem dodatkowo strzały xd

No było, było. Zapamiętajcie dobrze tą datę.
  • 5256 / 866 / 2

A mnie nie wylogowalo.
Tylko mi wyjebalo ten pasek z nickiem :-)
  • 805 / 7 / 112

przez momencik rzeczywiscie zniknęła belka, ale juz na szczescie się pojawiła :)
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 641 uczestników Wejdź na czata