Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3799 • Strona 378 z 380
  • 1763 / 151 / 0
Awatar użytkownika
LiquidStranger
Kompetentny
Kompetentny

Też bym chciał, żeby ludzie się ode mnie odpierdolili. Zadziwia znieczulonego człowieka, ilu ludzi jest tak naprawdę skorych do pomocy. Jak na ironie, a kiedy ich trza to ich nie ma. Idź pan w chuj
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 196 / 12 / 0
Awatar użytkownika

To i tak jeszcze chuj. Mnie to kurwica bierze kiedy aptekarka próbuje ratować świat, a byłem świadkiem takiej sytuacji bezpośrednio parę razy w życiu - kilka dni pod rząd brak thiocodinu (taaa mhm) i ostatnio to już w ogóle co odjebała - wpadam z recepta na tramal krople 96ml. Szuka coś na tym monitorze, czyta, no dobre 5 minut. Drugi farmaceuta pyta czy jej pomóc. To jest znak, że w aptekach ewidentnie widzą, co jest wykupywane i musiała ją przerazić ilość baklo, klonów, broma i tramca w skali miesięcznej, no ale... chuj mnie to i tym bardziej chuj ją to - ktoś kto jest lekarzem = znacznie bardziej kompetentną osobą od niej to przepisał więc powinna nie marnować mojego czasu i grzecznie zapierdalać na zaplecze po przepisany lek. A ona wolała powiedzieć, że go nie ma na stanie, czytać 5min chuj wie co tam zobaczyła, na moją prośbę, że może inny oddział (bo w hurtowni też podobno nie ma), kolejne minuty szukania, i uwaga PYTANIE NA CO TEN LEK. Zapytałem czy może powtórzyć bo niedowierzałem. Na "bóle kręgosłupa", ale ponawiam - CHUJ JĄ TO. Pani na poczcie nie pyta w jakiej sprawie wysyłam list do np. urzędu skarbowego. Ale ona to superbohater i myśli, że coś zdziała zadając tak debilne pytanie. Skończyło się na tym, że powiedziałem "no trudno to idę gdzieś indziej" i nagle ni stąd ni z owąd znalazł się generyk pod inną nazwą, który nawet nie był czymś innym - to było dokładnie to co miałem przepisane. Tragiczna obsługa, apteczny Gordon Ramsay wystawia ocenę 0 bez możliwości odpokutowania.
  • 1763 / 151 / 0
Awatar użytkownika
LiquidStranger
Kompetentny
Kompetentny

Dlatego polecam zamawiać z góry przez internet, wtedy nie ma chuja, że nie będzie %-D
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 1 / / 0

Też chciałam zamówić z GBL europe na firmę oczywiście ale dostałem e-mail z zapytaniem o zezwolenie inspektora farmaceutycznego na import i eksport zamawiał ktoś na własną firmę ?
  • 67 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Już pytałem na forum nikt mi nie odpowiedział. Mam firmę i też bym chętnie kupił. Dopisać PKD to nie problem... tylko nie ma jakiejś ścieżki, skąd to wziąć - najlepiej z PL i jakie warunki muszę spełnić
Online
  • 73 / 4 / 0
sur10za Online

Wie ktoś może czy GBL albo żel w uk są legalne?
  • 23 / 1 / 0

Legalne ? Nie. Był narkotykiem klasy C jak np sterydy ale mieli podnieść o jedno oczko do góry, nie wiem czy już wprowadzony.
Online
  • 73 / 4 / 0
sur10za Online

Racja, bardziej chodziło mi czy da się go tam jakoś kupic, nie licząc darknetu
  • 877 / 164 / 0
Awatar użytkownika

A w Polsce da się kupić? Tu i tu jest nielegalny. Chyba logiczne.
Nie licz na to, że gdzieś znajdziesz jakiś "żel" też to kiedyś przeglądałem. Teraz nie zamówisz giebla z clearnetu, nie ma takiej opcji. A nawet jak znajdziesz vendora to dostaniesz paczkę z BDO. Nikt nie będzie sprzedawał g bo to proszenie się o kłopoty. W razie wtopy- litr to 1000 działek dillerskich. Jakby to wyszło przed sądem? Nawet nie chcę wiedzieć %-D
Nadziei w tym temacie brak.
Uwaga! Użytkownik jabolman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / / 0
Awatar użytkownika
GBLExpert
Vendor
Vendor

Co sądzicie o czystości obecnych sortów, ściąganych z niemiec?
ODPOWIEDZ
Posty: 3799 • Strona 378 z 380
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.