Myślę, coby oddać honorowo krew. Wtedy pewnie się dowiem.
Jest może jakiś honorowy krwiodawca? Co by napisał jak wygląda takie honorowe oddawanie krwi?
strzelałem z różnych ekstremalnych hardcorowych rzeczy.. i również używałem sprzętu osoby która miała hacka ...
Lecz na badniach okzało się ze jestem czysty .. az bardzo się zdziwiłem tym ...
pozdro!
czarny3211 pisze:hcv głownie bierze się z brudu
A najszybsza i darmowa opcja badania, to udanie się do Centrum Krwiodawstwa i oddanie krwi, to chyba najlepsza metoda, żeby przekonać się czy wszystko jest ok.
Cały proces wygląda tak jak napisał derb. I całość, czyli wypełnienie papierów, pobranie próbki, badanie lekarskie i pobranie krwi trwa ok 1h.
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
