Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 634 / 4 / 0
Teoretycznie jest podobny wątek, ale tam więcej filozofowania niż teorii, a ja chciałbym się skupić na praktyce.
W jaki sposób organizujecie swój wolny czas ? Mówicie sobie 'zrobię to, to i tamto a później luz' czy może odkładacie wszystko na ostatnią chwilę (jak ja) ?
Przyznaje się bez bicie że u mnie organizacja czasu to abstrakcja i leży po całości, dlatego mam nadzieję że temat się rozwinie i zapożyczę sobie z niego jakieś fajne pomysły ;)
Uwaga! Użytkownik NeverRewarded nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 452 / 2 / 0
u mnie to w sumie wygląda tak, że robię to na co akurat mam ochotę w danym momencie ;d nie widzę sensu w organizowaniu sobie wolnego czasu, bo przecież nigdy nie wiadomo na co akurat przyjdzie ochota. jedynie mam takie nawyki, że np. wieczorami lubię czytać książki i praktycznie codziennie tak robię. jak ktoś mnie o coś poprosi czy po prostu muszę coś zrobić to staram się zabrać do tego jak najszybciej żeby mieć z głowy. co do obowiązków szkolnych (3 lo) to takie pojęcie w moim słowniku nie istnieje. czasami tylko trzeba spiąć poślady żeby mnie nie wypieprzyli albo coś tam poczytać, żeby te maturę jakoś zdać ale tak na co dzień to nie poświęcam na to zbyt dużo czasu.
The Smiths - Pretty girls make graves

kontakt tylko i wyłącznie przez gg - 5306912
  • 749 / 5 / 0
Zakurwisty temat! :D hehehe: Organizacja wolnego czasu - ...czyli jak zaplanować dzień.
  • 1456 / 19 / 0
Podobno 90% osób odkłada wszystko na ostatnią chwilę. Tak tylko piszę, bo zauważyłem, że dużo osób jak się o tym wypowiada to myśli, że tylko oni tak robią.

Osobiście nie lubię sobie nic planować, robię to na co w danej chwili mam ochotę, to się tyczy także obowiązków do wykonania. Oczywiście wyjątkiem jest praca czasowa, ale to zależy co się robi. Czasami po prostu mam ochotę zająć się czymś pożytecznym to się tym zajmuję, a jak nie mam ochoty, a wiem że jeszcze mam na to czas to nic się nie dzieje złego, robię to później.
Planowanie sobie czasu z góry na jakieś dłuższe terminy nie jest dobre ze względu na nieprzewidywalność życia.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3127 / 27 / 0
Znajdź robotę na etacie i problem rozwiąze się sam, skoro tak chcesz robotyzacji ;)
High, how are you?
  • 255 / 7 / 0
Zauwżyłem ,że czas mi upływa szybciej w porranych porach pozniej juz zwaaaalnia niemiłosiernie i zaczyna sie pustka ktora sobie wypełniam.Nic nie planuje najlepiej wychodzi mi trwanie na spontanie ,nie wyobrazam sobie isc do pracy np. na 14 ;/
  • 414 / 10 / 0
.
Uwaga! Użytkownik 2+dobry nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4

Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

[img]
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?

Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.

[img]
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą

Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".