Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Poza ciekawością, kieruje mną pomysł stworzenia mapy tegorocznych zbiorów, na podstawie Waszych wpisów, co niestety nie doszło do skutku w wątku "Statystyka występowania grzybków 2011". Powiedzmy, że jeszcze przez 2 tygodnie poczekam na doniesienia, po czym sporządzę mapkę. Chciałbym, abyście jak najdokładniej określili położenie miejsc, z których zbieraliście. Na przykład: 15km na NW od Nowego Sącza, Babia Góra, wschodni brzeg Hańczy, itp. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy ważą, inni liczą sztuki, dlatego założę, że 1g suszu odpowiadać będzie 33 sztukom łysic. Wszelkie uwagi mile widziane!
Dla przykładu zacznę: 20km w kierunku N od Tarnowa, 31g suszu (czyli od 1000 sztuk) przez cały sezon.
P.S.
Zrobię przedziały i zaznaczę je kolorami, np. 0-3g (0-99 sztuk), 3.1-7g (100-225 sztuk), 7.1-10g (226-330 sztuk), 10.1-15g, itd.
Kolejny pomysł. Jeśli będzie sensowna ilość doniesień, zrobię też mapkę przedstawiającą średnią ilość przypadającą na osobę dla każdego województwa. ;-)
http://imageshack.us/g/191/img3252zc.jpg/
GOP - 0 (słownie: zero)
20 km E od Żyliny , ok 100 sztuk (zjedzone na miejscu, zadnego przemytu)
20 km S od Tarnowa - 10 sztuk
Marnie, w kraju jak i za granicą :-D
Właśnie wróciłem ze swojej miejscówy i z żalem stwierdzam, że już nic nie ma, więc te 16g to już mój wynik końcowy.
http://imageshack.us/photo/my-images/9/20111120496.jpg/
czy widział ktoś coś takiego wcześniej ? Pytam z ciekawości dociekliwca :) Pozdrawiam wszystkich Halucynofanów
ssgrzybss pisze:Na północ od Rzeszowa około 400 sztuk w odstępach kilkudniowych, jakieś 4 wyprawy... tu ciekawe zdjęcie
http://imageshack.us/photo/my-images/9/20111120496.jpg/
czy widział ktoś coś takiego wcześniej ? Pytam z ciekawości dociekliwca :) Pozdrawiam wszystkich Halucynofanów
P.S.
No, idzie nieźle, ale chwalić się wszyscy!
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Intensywne używanie marihuany wzmacnia związki kobiet, ale osłabia relacje mężczyzn
Nowe badanie wyjaśnia, dlaczego.
