Metamfetamina - Zjazd, zejście, skutki uboczne po

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Siemka. Od wczoraj posiadam zjazd jakiego nigdy nie miałem. Siedzę w DE. Czysty kryształ. Nie wziąłem dużo ale z 3 takie już dosyć fest krechy i 2 małe bo ciagło na Fazie. Nie jestem jakims obeznany w tym ale dzisiaj o 2 w nocy dostałem szoku. Nagle zaczęło wszystko wirowac i paralizowalo mnie a jak podnosilem głowę z łóżka to dziwnie przed oczami i helikopter. Brzuch mdli boli. Odbija mi się a czasami lecę do kibla. Piłem dzisiaj wodę. Cole i na siłę jadłem ryż z marchewka żeby coś było w brzuchu bo nie jadłem z 2.5 dnia.
Pytanie brzmi czy ktoś miał taki zjebany zjazd? Czy może jakieś akcje w głowie się odjebaly że będę miał dalej jakieś schizy i leki.
,
  • 2996 / 93 / 0

No tak działa meta, to najbardziej nerwicogenny stymulant

Rekordowa amnestia. „Druga szansa” dla ponad 400 więźniów

Dzięki amnestii ogłoszonej przez Kevina Stitta, republikańskiego gubernatora stanu Oklahoma, na wolność wyszły 462 osoby, więcej niż kiedykolwiek w ciągu jednego dnia w historii USA. Jak powiedział gubernator, ułaskawieni „otrzymali drugą szansę”. Obecnie w amerykańskich więzieniach przebywa ponad 1,5 mln osób.
  • 2 / / 0

No ale jakiś miesiąc temu dakiego zjazdu nie miałem.. Aż nerka mnie boli. Trochę jestem przestraszony no ale minie to po jakimś czasie? D
Jutro jakoś może tam rade
Zasnę na siłę i pójdzie jakoś. Chyba 😂
  • 525 / 29 / 0

Po MDMA gdy ma sie zjazd trzeba sie uzbroic w leki uspokajajace zauwazylem na sobie zjazd moze powodowac takie pogorszenie nastroju ze nie jestescie w stanie tego sobie wyobrazic ( ten kto przeszedl w taki sposob zjazd wie o czym mowie .. kazdy moze inaczej odczuwac to ..
  • 683 / 60 / 0

Ale to jest temat o metamfetaminie.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata