Gałka muszkatołowa - wątek ogólny

Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 486 / 37 / 0

Źle zrozumiales.Pan blokowiska666 powiedział że mix gałki i DXM jest podobny do MDMA. Ja nie dorzucalem do tego MDMA %-D
  • 1988 / 234 / 1

Zrozumialem dobrze. Tak tylko, wole ostrożnie radzic niz hura i do przodu.
Lepiej prawdziwe MDMA sobie ogarnąć.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Arab: „Narkotyki nigdy nie prowadziły mnie w dobrą stronę”

"Grubsze narkotyki w połączeniu z marihuaną bardzo źle skutkowały w moim życiu" - przyznaje raper.
  • 32 / 1 / 0

Ja obawiałabym się tej niby zwykłej gałki muszkatołowej stosowanej zazwyczaj w kuchni, bo słyszałam, że zawiera substancję o nazwie mirystycyna, która jest halucynogenem. Spożywana w nadmiarze może nawet doprowadzić do depresji psychotycznej (w uproszczeniu chodzi o depresję, której towarzyszą urojenia i halucynacje).
  • 111 / 15 / 0

I o to właśnie chodzi z tą całą gałką muszkatołową ;)
  • 3 / / 0

2 paczki prymat + 2 tabsy hydroksyzyny popite monsterkiem na pusty żołądek - zacząło działać gdzieś po godzinie - full chill zajebiście muza siada 3godziny łbem kiwałem sie do muzy i do spanka następnego dnia lekkie przymulenie kilka godzin wieczorem juz git
Wróć do „Gałka muszkatołowa”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata