serce bez zmian, głowa też bez krwiaków i nadciśnień czy czegokolwiek
co można brać, a co zaszkodzi?
z depresantów, np. taki alkohol: coś tam z ciśnieniem robi ale czy to może być problem przy unieruchomionej kończynie?
z stymulantów, fetka czy np. mefik: serce przyśpiesza, ale czy szybkie tętno może szkodzić?
kto zna takich hardkorów, którzy nie narzekali potem na zrastanie lub zdrowie ogólnie? :)
aparat.relaksu@hyperreal.info
Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
ale czy to jakoś zaszkodziło złamaniom, czy co bądź czego nie czuć pewnie można tylko teoretyzować... a na forum znalazło by się paru dobrych w tym myślę ;-)
Raz zrobilem sobie wywar i mialem wrazenie jakby reka mi strasznie spuchla, ale udalo mi sie to przetrwac i bylo milo ;)
Sam narzekam na zdrowie, po moich dawnych wojażach z biała panią....
A złamanego nic nie miałem - a kręgosłup boli, zęby ogołocone z pląb, no i psychika, coraz lepiej, jednak raz na jakiś czas wraca do mnie to durne uczucie...
Ale wiesz - nikt Ci gwarancji tu na zdrowie nie da - może zapytaj się lekarza? Serio - tajemnicą lekarską objęty, a informacje pewniejsze, niż z forum dla ćpunków. To, że ktoś nadupcał podczas rekonwalescencji i nic mu nie jest (albo nie zauważył zmian, albo nie powiązał ich ze swoim autodestrukcyjnym trybem życia), nie znaczy, że Tobie też nic nie będzie. Pamiętaj, walenie tego syfu nigdy nie jest dobre, więc podczas choroby może być tylko tak samo niezdrowe, jak podczas okresu zdrowia. Może być tylko bardziej szkodliwe.
Pozdrawiam.
A na powaznie, to moze potraktoj to jako szanse, na przerwe od dragow, zbicie tolerancji, regeneracja zwojow, watroby, serca, nerek, uszu i paznokci. Tak wlasnie bym ci radzil. generalnie to w ogole nie bierz narkotykow, bo sa szkodliwe i takie tam ;)
chyba trzeba przejść na p.r. - są jakieś instrukcje dokładne na forum? :diabolic:
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
