Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 3317 / 398 / 0

Po pierwsze to ile bierzesz prege i w jakich dawkach? Jak bierzesz dawki terapeutyczne to nie myśl o żadnym skręcie tylko pobierz tydzien polowe mniejsze dawki i odstaw albo odstaw od razu. Według mnie ludzie którzy piszą schodzeniu z pregabaliny benzodiazepinami są oderwani od rzeczywistości,tosz to największy kretynizm jaki słyszałem od dawna.
  • 56 / 3 / 0

01 sierpnia 2020serotoninowy pisze:
Po pierwsze to ile bierzesz prege i w jakich dawkach? Jak bierzesz dawki terapeutyczne to nie myśl o żadnym skręcie tylko pobierz tydzien polowe mniejsze dawki i odstaw albo odstaw od razu. Według mnie ludzie którzy piszą schodzeniu z pregabaliny benzodiazepinami są oderwani od rzeczywistości,tosz to największy kretynizm jaki słyszałem od dawna.
To wydaje się kretynizmem tylko wtedy gdy nie wiadomo dokładnie o co chodzi, a chodzi o to że: brałem kilka lat benzo w dawkach'leczniczych' bez wzrostu tolerancji i postanowiłem (niepotrzebnie bo narobiłem sobie teraz kłopotu) je odstawić. Po dwóch tygodniach odstawki zacząłem brać pregę, a po następnych kilku dniach postanowiłem wrócić do benzo jednak pomimo przyjęcia normalnej dla mnie dawki zacząłem czuć niepokój jak na skręcie i wziąłem znowu pregę. No i mamy taką sytuację: benzo wydaje mi się w moim przypadku bezpieczniejsza opcja, bo z nich mogę zawsze przejść na pregabe, a w drugą stronę to nie wiem czy się da i dlatego pytam. Gdybym miał być na predze, z której nie da się na nic bezboleśnie przejsc to będę się ciągle martwić o skręt którego nie da się niczym załagodzić, a w przypadku brania benzo miałbym alternatywę, dlatego boje się tej pregabaliny i dlatego pytam o to czy możliwe jest bezbolesne przejście z pregaby na benzo. Jutro będę ponownie próbował przejść na benzo, ale gdyby z jakichś powodów mi się nie udało, albo lekarz nie będzie chciał pisać benzo to będę skazany na pregabe co nie podoba mi się ale co zrobić. Dlatego tak wypytuje o te kwestie.
Fajnie by bylo po odstawieniu dawek terapeutycznych pregabaliny nie mieć skręta, no ale nie wiadomo czy znalazłbym się w tej grupie szczęśliwców która tak ma.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Trzeźwość informacją o stanie zdrowia? Kierowca pod wpływem to zagrożenie i koszty dla pracodawcy

Alkohol oraz inne narkotyki i używki, pod wpływem których jest pracownik w godzinach pracy, to coraz większy problem pracodawców, którzy ponoszą koszty nieodpowiedzialności pracowników i dziurawych przepisów. Nie chcą bezradnie czekać na zmianę prawa czy jego interpretacji. Coraz więcej firm decyduje się na kontrolę pracowników – i to wszystkich, a nie na wyrywki.
  • 2900 / 1188 / 1

Nie bez powodu lekarz nie chciał przepisać benzo. Stopień uzależnienia psychofizycznego benzo (dowolnego mw dawkach terapeutycznych) jest kilka razy (co najmniej, jak nie kilkanaście) silniejszy niż nawet dużych dawek pregabaliny. Jeżeli boisz się odstawiać pregę do zera i jesteś jednak zdecydowany na dalsze branie benzo (wg mnie brakuje ci po prostu benzo fizycznie i stąd kłopoty) to przez tydzień zmniejszaj pomału dawki pregi i powoli wprowadzaj benzo. Tak by po tygodniu wyzerować dawkę pregi, a zostac na samym benzo.

Schemat mniej więcej taki
1 prega - 0 benzo
0.8 prega - 0.2 benzo
0.7 prega - 0.3benzo
0.5 prega - 0.5 benzo
0.3 prega - 0.7 benzo
0.1 prega - 0.9 benzo
0 prega - 1 benzo

Gdzie 1 to dawka docelowa pregi lub benzo którą bierzesz i z której jesteś zadowolony (czyli działająca, nie taką do ućpania). Możesz ten czas wydłużyć do 10 dni.
  • 678 / 120 / 0

Prosze o niusuwanie tego posta bo to dotyczy bezpeśrednich rad udzielanych innym na zejscie z pregabaliny - a gdy nie zadziałało to opinie i wypowiedzi zostały przeniesione na śmietnik zupełnie bez podstaw. Bo otóż Marcin zarzuca że pisze głupoty i on nigdy nie twierdził, że baklofen nie działa a działaja tylko benzo. Poczytajmy:
29 lipca 2020Marcins96 pisze:
Z dawki gram kody + gram pregaby zszedłem dziś na 100 mg baklo + 150 mg Pregabaliny. Czuję się znakomicie :D , skręta po kodzie nie czuć nic a nic, skręta po pregabie w ogóle. Skończył się już hajs na zabawę z kodą i trzeba się wymiksowac chociaż na miesiąc, dwa. A z Pregabaliny zejść z tych kosmicznych dawek które nie dają już praktycznie nic, a prowadzą do zguby

baklofen nadał się do tego idealnie. Zaraz idę po fajki i energetyka do sklepu i dzień będzie fajny, a tak byłoby bardzo nieprzyjemnie

E: ten baklofen to jest kurwa niesamowity, nawet walony w kinol ładuje się ze 40 minut do pełnych efektów działania %-D
30 lipca 2020Marcins96 pisze:
Parę miesięcy dawka 450 mg to już bardzo dużo

No opisywałem chyba nawet w tym wątku jak to zrobić, ale jest to i tak w pewnym sensie droga przez mękę bo potem z baklofenu też będzie trzeba czymś schodzić (brany w ciągu nawet 5-6 dni daje potem fatalne efekty odstawienne) i nada się oczywiście do tego alkohol (chyba najlepiej) albo klony (trzeba uważać jak się jest podatny na uzależnienie od benzo to lepiej nie próbować) ale przyjemnie nie bedzie

Jak zaczną się efekty odstawienne pregaby to zarzuc po prostu 50mg baklofenu, ulga będzie natychmiastowa.

Bierz tak parę dni a potem odstaw i ewentualnie ratuj się alkoholem. Z alko już łatwo zejść

Niestety przyjemnie nie będzie
,,Zamiast ciągnąć baklofen przez tyle dni, który po takim ciągu będzie kurewsko trudny w odstawce i chuja tutaj ta cięcie dawek, szczególnie że to substancja której efekty czuć jeszcze nieraz przez 2-3 dni

Lepiej 4-5 dni pojechać na baklofenie a potem po prostu parę piw dziennie i to najmądrzejsze wyjście. Żaden lekarz tego nie poleci, ale tak najłatwiej zejść z baklofenu"

Uzależnienie od pregi i kody, pisanie o benzo jako jedynym ratunku po tym jak jednak baklofen okazał sie niewypałem. Oskarżanie mnie, że pisze głupoty jest nie na miejscu - sam jesteś niestety politoxymanem i jeszcze tego nie rozumiesz.

Brałeś prege by skończyć z kodeiną - fail. Potem brałeś baklo by skończyć z pregą - fail. Na odstawkę baklo polecasz alkohol ale rzekomo tak nie pisałeś - bo ostatnio polecasz benzo na zejscie z baklofenu. Teraz do mixu dorzucasz klonazepam bedac na kodzie, na predze, kombinujac z baklo i alkoholem - a to inni sa politoxy. Dodam jeszcze, ze nie zlazłeś z pregi ani kody i klona dokładasz do mixu. Pierdolisz zejscie stopniowe jakie polecaja doswiadczeni użytkownicy? Twoja sprawa, od kilku lat bawisz sie lekami i narkotykami, nie tak dawno pisałeś że ćpanie dało Ci dużo i bedziesz ćpał. A teraz już nie chcesz i piszesz o siłowni :)

A tak poza tematem - czym odstawisz 1g kodeiny jak juz wyłączysz pregę benzo i baklofen? heroiną?

Dla wszystkich co chca zejść z pregabaliny bez włączania siekier psychotropowych - @misspill służy radą i metodą redukcji a jak ktoś woli mniej boleśnie to wolny taper. Można zrobić roztwór i odciągać 3-5mg dziennie i nie cierpieć. Walenie klonazepamu może zrobić wiecej szkod niz pożytku ale o tym dowiemy sie za 3 strony tego watku. Bedzie placz i mysli destrukcyjne o czym już nam Marcin pisal przy pierwszej odstawce.
  • 2900 / 1188 / 1

@BladziuchnyStrach Posty zostały usunięte, a @Marcins96 dostał warna i bana właśnie z powodu nagminnego obrażania użytkowników (między innymi Ciebie) oraz promowania miksów z dupy, które już na pierwszy widok są szkodliwe i wytwarzają więcej problemów niż poprzednie "uzależnienia". Także zakończ temat w tym momencie. Jeżeli jego ataki się powtórzą - zgłoś post.
  • 678 / 120 / 0

@DexPL oczywiście, ten post jest raczej krótkim podsumowaniem tego by ci co mają problem z pregabaliną nie inspirowali sie szukaniem drogi na skróty i złudnym tzw.harm reduction za pomocą klona, baklo czy alkoholu.
  • 1468 / 222 / 0

Mi się właśnie kończy ostatnia paczka pregabaliny którą stosuje ponad miesiąc w dawkach około 600 na dobę. Bywały dni że były to mniejsze dawki ale jednak. Zezarlem ogólnie trzy paczki przez półtora miesiąca. Mimo początkowej niechęci przyznam że to naprawdę super lek. Leczenie było głównie uwarunkowane desperacka chęcią pozbycia się opio z mojego życia ale wiadomo jak się bierze no to rekreacja wymaga a pregaba fajnie działa. Dam znać czy wystąpią po tak krótkim czasie objawy odstawienne. Mam awaryjnie jeszcze 3 kapsułki żeby się zaleczyć w razie czego. A jeszcze bardziej awaryjnie kolejna paczkę na recepcie ale liczę że nie będzie mi potrzebna tak jak w istocie sam lek. Szczerze wątpię w wystąpienie zespołu odstawiennego no ale zobaczymy.
  • 7738 / 809 / 0

Czy moja Pani psychiatra ma racje co do pregabaliny, że bardzo upośledza pamieć i dlatego nie chce mi przepisywać ?
  • 472 / 114 / 0

tak,ja po niej zapominam że się miałem wódki napić
  • 56 / 21 / 0

W moim przypadku pamięć została przeorana in deed. Krótkotrwała i długotrwała. Bardzo łatwo wszystko zapominałem, a można powiedzieć, że tak naprawdę nic nawet nie próbowałem zapamiętywać. Jeździłem z dziewczyną na łikendy w góry, bardzo fajnie było, a dzisiaj np mam w głowie jeden pojedynczy przypadkowy kadr z takiego łikendu, nic nie pamiętam.

Czas leciał szybko, żadne wspomnienia się nie utrwalały, ale hej, czułem się jak w takim prywatnym, osobistym, baśniowym świecie, którego nikt nigdy przede mną nie odkrył
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata