Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 308 / 60 / 0

@BeautifulDisaster kurcze dla mnie brzmi to trochę niepokojąco. To znaczy jakoś bardzo dług tego nie brałaś, ale takie natychmiastowe odstawianie brzmi z moich doświadczeń średnio. Moja psychiatra, a to jedna z najbardziej doświadczonych w temacie uzależnień lekarzy w Polsce (jako pierwsza wprowadzała program metadonowy), kazała mi schodzić bardzo, bardzo powoli tzn 75mg na jakieś 2 tygodnie. Oczywiście jej nie posłuchałam i wyszło jak wyszło, no ale ja brałam w bardzo dużych dawkach przez rok, więc to trochę inna sytuacja.

Uważaj na siebie i jakby coś się działo, to nie zaciskaj zębów tylko dzwoń do psychiatry, niech ci da obstawę lekową.
  • 39 / / 0

@drmjp Dziękuję Ci za troskę, wiem, że to trochę za szybko, dlatego po rozważeniu tematu zjedę wolniej niż zalecili moi psychole ( jedn kazał się w ogóle nie pierdzielić tylko odstawić z dnia na dzień). Będę się uważnie obserwować, dziś jestem pierwszy dzień na 300 i jak nic nie będzie się działo to chwilę na tej dawce pozostanę. Robiłabym cięcia o 75, ale mam kapsuły 150, to co chyba dzilić proszek będzie trzeba, nie? Buziaki, jestem cholernie wdzięczna, że Ty i @BladziuchnyStrach poświęciliście mi tyle czasu na wyjaśnienia i opis własnych doświadczeń. Nie czuję się dzięki temu sama z problemem.

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Magazyn z narkotykami wartymi ponad milion euro

Dzięki współpracy CBŚP i niemieckiej Policji rozbito międzynarodową grupę przestępczą i zlikwidowano w Poczdamie magazyn narkotyków. Podczas akcji zabezpieczono 191 kg marihuany i 20 kg haszyszu, o szacowanej wartości ponad miliona euro.
  • 395 / 48 / 0

Kapsułę 150mg rozpuść w gorącej wodzie (75ml) to każdy ml bedzie circa 2mg. Troche soku i polowa (37.5ml) po dobrym rozmieszaniu siup. Druga polowa moze stac w lodowce nawet 4 dni (przykryta, w buteleczce). Lepsza metoda niz bawienie sie w proszek bo sa tam procz tego jeszcze fillery (talk chyba). Wiec jak chcesz byc bardziej dokladna to jest to najlepsza metoda.

Miesiac na dawce 300+ zmienia chemie mozgu na tyle, ze ci podatni juz maja problem z naglym odstawieniem. Niektorzy lekarze tego nie rozumieja.

Powodzenia i zycze ci, byś szybko i bezbolesnie to odstawila. Duzo magnezu i potasu.
  • 39 / / 0

Neurolog kazał mi mleko dla niemowląt 1 albo dwójkę ( w ramach dopingu mózgu), kwas foliowy i wiadomo magnez/ potas (kalydum) (jestem świeżo po kroplówkach, więc nie wiem co wybrać w aptece), ogólnie recepta na neurovit, ale to zwykła witamina B w dużych dawkach, nie wiem czemu na receptę.
A teraz relacja - dzisiaj (drugi dzień na 300) od rana rozważania nad sensem życia (ale ja jestem borderem więc nie wiem czy to się liczy), poza tym dobrze, doszłam jakoś do siebie . Jest chęć przyładowania brakującej dawki,ale się ni poddam, zresztą chłopak i tak nosi przy sobie :). Żałuję, że mnie zapoznano z tą substancją, bo rozbudziła chęć sztucznego podkręcania sobie nastroju - to jest główny powód, nie żadne uboki.

Kurwa gdyby istniało coś co tak ładnie podkręca motywację, a nie robi z mózgu mielonego :(
Chciałabym Was zapytać też o dwie rzeczy- czy Was też po pregabalinie wysypało na twarzy i przyjebaliście nawet w krótkim okresie znajomości z nią 2-3 kilo? Bo ja mam szczęście należeć do osób dość urodziwych (względnie), niestety chudością nie grzeszę i przy normalnym zdrowym odżywianiu (weganka) z 72 zrobiło zrobiło się nagle 75 kilo co przy wzroście 175 cm zaczęło być problemem :(
(Acha- nie idzie się tego mimo diety na wysokiej dawc pregaby pozbyć).
Z góry dzięki za info.
@BladziuchnyStrach Proszę o rekomendację dobrego magnezu aptecznego, bo psychiatrzy i neurologowie raczej odzaczyli się w temacie ignorancją.
  • 294 / 48 / 0

Pregabalina zatrzymuje wodę w organizmie, to główny powód tycia.

Do tego u mnie na początku występowała mocna gastrofaza.

Co do magnezu to tylko ten wysoko przyswajalny ma sens, czyli cytrynian, glicynian, czy taurynian magnezu.
Pierwsza forma dostępna bez problemu w aptece, np. Polomag B6 MAX (90 tab., 100mg + 5mg; około 11 zł).
  • 308 / 60 / 0

Pregabalina gmera też w hormonach. Mi strasznie podbiła prolaktynę i od tego plus od zatrzymywania wody utyłam. Byłam na diecie na pregabalinie i nic waga nie drgnęła, a jak odstawiłam w miesiąc schudłam 8kg.
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 667 / 0

Tylko na początku stosowania występuje gastrofaza. Być może ciut wysypuje trądzik. Również akomodacja wzroku ulega pogorszeniu. Koncentracja, pamięć nieco siadają, to sprawa oczywista.
Mam teraz za sobą rok ciągu na pregabie, to moja druga kuracja, wcześniej była 8-miesięczna, 2 lata temu.
Obecnie schodzę z 900 na 600mg, poza dziwnym uczuciem sztywnienia jakiegoś elementu głowy, świdrowania w mózgu przez około tygodnia - 0 objawów odstawiennych, ale przeskoczenie z 900 na 450 było ciężkie. Głównie ze względu na to, że pojawiała się akatyzja, a prega ma u mnie maskować ten skutek uboczny stosowania neuroleptyków.
  • 308 / 60 / 0

Schodzenie z dużych dawek nie stanowi większego problemu. Ja z 900mg w kilka tygodni zeszłam na 225/mg150mg bez najmniejszych symptomów odstawienie. A potem zaczął się hardcore.
  • 395 / 48 / 0

~54mg x 2, nie jest zły ten sposób cięcia małych dawek codziennie niż 75mg od razu i dochodzenia do siebie tydzien dwa. Może tak psychicznie na 60% z wahaniami ale grunt, że koniec z zapominaniem po co poszedłem do pokoju do góry, nauka idzie lepiej, jeszcze tylko ta deprecha i motywacja i mogę tak jechać do zera.
  • 488 / 13 / 0

16 maja 2019drmjp pisze:
Schodzenie z dużych dawek nie stanowi większego problemu. Ja z 900mg w kilka tygodni zeszłam na 225/mg150mg bez najmniejszych symptomów odstawienie. A potem zaczął się hardcore.
Właśnie jestem na dawce 150mg. Wszystko że mną w porządku. Zobaczymy ile jest prawdy w Twoim poście.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 176 uczestników Wejdź na czata