Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 254 • Strona 26 z 26
  • 73 / 4 / 0

Biorę To już w zasadzie prawie miesiąc dawka 100mg 18 dni lęki takie że masakra po nocach nie spie, ból brzucha i głowy jakiego jeszcze nigdy nie doświadczyłem, po wzięciu tabletek zaburzenia równowagi od początku nie wstaje z łóżka masakra i z każdym dniem jest to samo nic nie ustępuje zastanawiam się czy jest sens to ciągać bo powiem szczerze że nie wyrabiam
  • 200 / 26 / 0
Awatar użytkownika

Na twoim miejscu bym odpuścił, są też inne leki.
  • 73 / 4 / 0

Pewnie tak zrobię co prawda lekarza mam za 2 tyg ale nie obrazi się, dłużej nie wytrzymam
  • 643 / 7 / 0
Awatar użytkownika

50mg wystarczy na depresję i OCD?
ODPOWIEDZ
Posty: 254 • Strona 26 z 26
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.