Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 619 • Strona 62 z 62
  • 29 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Marek Kotański Ci nawet nie pomoże .
  • 1192 / 412 / 0
Awatar użytkownika

ucz się na błędach.
Uwaga! Użytkownik spiderek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 541 / 61 / 0
Awatar użytkownika

Powiedziałbym sobie:
Ty chuju idioto, nikt nie mówi o tobie w TV i Radiu, nie piszą o Tobie w gazetach i nie jest tak, że wszyscy Cię znają bo jesteś nadludzką istotą nieśmiertelną. I nie podniecaj się tak tym, że pierdolisz o tym matce 24/7

Dzięki tego bym może nie trafił do psychiatryka %-D
This world makes us sick
Listen man, we are the night
Raise them now, bongs and knives

Biore: :pacman: :strzykawka: :papieros: :lsd: :wino: :ghb: :kreska: :nos: :hel:
  • 2467 / 447 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Zbieraj stare paki Acodinu. Wystawisz kiedyś na allegro i zgarniesz fortunę. Albo założysz pakę na łeb plastikowego dinozaura i będziesz jeszcze bardziej pro w przedszkolnych dissach. Acodino. %-D
Manducare te ipsum - zjedz samego siebie na H od 28.09.2007
  • 1842 / 419 / 0
Awatar użytkownika

[ external image ] <-- okrutny dowód spierdolenia umysłowego

Znalazlem ostatnio to zdjęcie na swoim starym photoblogu... Miałem wtedy 21 lat - i jak widać byłem zafascynowany klonem. Kurwa aż mnie ścisnęło w żołądku. Poczułem odrazę do tego gnoja ze zdjęcia. Wlasnie wtedy podjąłem decyzję która zniszczyła mi życie i mózg. Jak bym miał okazję dorwać tego szczyla ze zdjęcia to tak bym mu ( kurwa sam sobie ) ryja obił że by zęby musiał zbierać a potem bym go uświadomił w tym jak wlasnie wchodzi na ścieżkę która się okaże tragiczna. Mimo wszystko byłem w miarę kumaty , wtedy to wszystko może by się potoczyło inaczej. Anyway zdjęcie jest koronnym dowodem jak gówniarska fascynacja i zabawa niebezpiecznym lekiem psychotropowym może doprowadzić do długoletniego i wyniszczającego uzależnienia.

także niech to będzie lekcja dla wszystkich niedoszłych benzożerców.
  • 606 / 127 / 0
Awatar użytkownika

"Nie bój żaby i wytrzaskaj sąsiadke młody"
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 121 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Fajny temat. Co niektórzy dla jajec jakieś głupoty wypisują (też można, bo co, totka sprzed tygodnia sam bym puścił :D %-D, ale w sumie robiąc sobie w głowie taką głębszą retrospekcję, ja bym chyba:

1) Odpuścił sobie medycynę, i to jeszcze na mordorze;
2) Chciałbym nigdy nie poznać smaku benzo (no, będąc poczęstowanym na imprezie na jakiejś zwale nie ma problemu), ale tak, że idę do lekarza i jego rozwiązaniem na moje problemy są dwie paczki alpry 1mg. Nie muszę chyba wspominać jak powyższa substancja zadziałała na lękowca z natury. Znalazłem wtedy swoje, pierdolone, remedium na problemy tego świata.
3) I.V. To już było znacznie później i cała przygoda trwała jakieś 3 tygodnie - to były jednak najbardziej intensywne tygodnie w mojej 'karierze' na [H]. Na ten moment dałem biednym żyłom spokój i niech tak zostanie jak najdłużej.
cześć, używaj proszę opcji mention/cytuj przy odpowiadaniu na moje posty :) pzdr :świnia: :świnia: :świnia:
  • 1068 / 393 / 0
Awatar użytkownika

Nic bym nie mówił bo szkoda słów, tylko spuścił bym sobie wpierdol, taki konkretny.
Uwaga! Użytkownik igla83 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 937 / 125 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Nie marnuj czasu!
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
ODPOWIEDZ
Posty: 619 • Strona 62 z 62
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.