Więcej informacji: Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala
antywszystko pisze: Ostatnio sobie przeczytałem to [url]http] i sam nie wiem, działa to czy to jest jakiś wkręt? I jeszcze przy okazji czy perhip działa rekreacyjnie czy raczej nie?
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
A wie ktoś może czy propyfenazon jest bardzo szkodliwy? I jak ewentualnie dałoby sie go pozbyć z tego? Aha i jeszcze jedno, czy jeść odrazu 5-10 tabletek tego czy najpierw spróbować mniejsze dawki?
Aha i wypiłem jeszcze dwa energy drinki i siedziałem przy kompie i słuchałem muzy do 5.00 potem poszedłem spać (nie pamiętam do piątej czy do której jakoś wszystko takie senne i rozpływające się). Wstałem o 11.00 następnego dnia. Koło 9.00 matka mnie próbowała obudzić ale było to niemożliwe.
Nawet fajny ten lek, taniuśki (z tego co czytałem to 4 zł za liścia). Sam nie jest taki zajebisty ale w miksie z czymś to polecam. Jedyny minus to że potem jak się metabolizował do końca lek to trochę "siedział" na wątrobie.
Aha i druga rzecz że na taką konkretną banię (w moim przypadku wpłynął na to zolpiklon) to lepiej siedzieć na chacie+ dużo picia bezalkoholowego (smak ohydny wraca do ryja często) nie pijta alkoholu (IMO propyfenazon z alkoholem to chujowy miks)+ pochowajcie pieniądze grubsze (bo kontrola jest słaba możesz pójść i przepierdolić w chuj siana+ schować wszystkie dragi bo je na 100% przećpasz i nawet nie będziesz pamiętał.
pozdro 600 mg!
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
