Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 1 z 3
  • 77 / 1 / 0
Na esoteric agendzie powiedzieli ze fluor jest w lekach psychotropowych i po nim jest zajebiście. Stad moje pytania: Czy potrzebna jest ekstrakcja, żeby sie napierdolić? Ile wody mineralnej trzeba wypić, żeby się napierdolić? I tak w ogole to w jakim dziale powinien być ten temat: psychodeliki, spidy, strzykawki?
Uwaga! Użytkownik K.K.Baczyński nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Szpinak »
fluor sprawdzałem, nie kopie

strata czasu
...hahahaha... (psychodeliczny śmiech)
  • 124 / 14 / 0
Hahahahahahaha, o kurwa.
Piękny wkręt.
Bo to MUSI być wkręt, prawda?
Uwaga! Użytkownik czempion jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3523 / 51 / 0
czempion pisze:
Hahahahahahaha, o kurwa.
Piękny wkręt.
Bo to MUSI być wkręt, prawda?
nie, słyszałem, że w pierdlu więźniowie jakoś odurzali się pastą do zębów choć niekoniecznie składnikiem psychoaktywnym jest fluor. W każdym bądź razie skoro narody nie ćpają tego na potęgę to chyba nie jest to nic fajowego.
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 99 / 1 / 0
...

Kłamstwo, nikt nie ćpa fluoru. W paście do zębów nie ma fluoru, tylko fluorki (sodu, potasu), czyli co najwyżej aniony F(-).

Sam fluor jest trującym gazem, śmierć.
Uwaga! Użytkownik uzytkownik zbanowany jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 204 / 1 / 0
Fluor sprawia że ludzie są podatni na sugestie- walcz z systemem, nie myj zębów!
Trust no1

Jeśli napisałem post dłuższy niż 2 zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie.
  • 849 / 42 / 0
W pierdlu ponoć to ćpają. Przypuszczam, że fluor wypiera jakieś jony w OUN podobnie do bromu. Na 99,99% jest silnie neurotoksyczny.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Dropsik »
w więzieniach robią z pasty wódke, a jak napisał drag, nie ma tam fluoru
cipka!
  • 99 / 1 / 0
Po podaniu doustnym w dużych stężeniach związki fluoru powodują zatrucia ostre, na skutek żrącego działania wydzielającego się fluorowodoru. Dalsze objawy to płytki oddech, kurcz dłoni, drgawki, ślinotok i nudności. Bezpośrednią przyczyną zgonu w wyniku zatrucia fluorem jest porażenie ośrodka oddechowego.

Zatrucia przewlekłe małymi dawkami fluoru objawiają się zaburzeniami w uwapnieniu kości, brunatnym cętkowaniem zębów, zmniejszeniem ruchliwości.
Uwaga! Użytkownik uzytkownik zbanowany jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7 / / 0
Nieprzeczytany post autor: ramk4 »
o kurwa ale musi cię ssać ... zryty beret jak nic.
Uwaga! Użytkownik ramk4 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.

[img]
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce

Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich